Aistė Tomkevičiūtė-Aistay pristato naują dainą ir vaizdo klipą: „Kūrinys primena, jog namai tai – laikas su artimiausiu žmogumi“

Aistė Tomkevičiūtė-Aistay/Jokūbo Kuzmicko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-05 16:16
Atlikėja Aistė Tomkevičiūtė-Aistay pristato naują dainą „Tu mano namai“.

Prieš daugiau nei dvejus metus sukurta daina turėjo net penkis variantus, kol atlikėja po ilgų svarstymų pasirinko sau artimiausią. „Šioje dainoje namai – tai mylimas žmogus, jo apkabinimas, skleidžiama ramybė. O tekste minimi molio namukai – mano dėdės pastatytas tikras molinis namas, tarsi iš pasakos, bet realus ir kupinas ramybės. Taip jį ir vadinu – molinuku. Ši vieta man labai ypatinga. Visai neseniai ten lankiausi ir klausiausi galutinės kūrinio versijos. Buvo nepaprastai jauku ir tikra. Savo klausytojams to ir linkėčiau – rasti tą vietą pasaulyje, kur gali jaustis savimi, kur nereikia kaukių, kur užplūsta ramybė ir taika su savimi, su artimu, mylimu žmogumi. Kūrinys primena, jog namai tai – laikas su artimiausiu žmogumi.Visur, kur tik jis šalia“, – apie dainą pasakoja atlikėja.

Aistė Tomkevičiūtė-Aistay/Jokūbo Kuzmicko nuotr.
Aistė Tomkevičiūtė-Aistay/Jokūbo Kuzmicko nuotr.

Naująjį singlą „Tu mano namai“ reprezentuoja vaizdo klipas. „Jis atsirado visiškai neplanuotai ir be išankstinio pasiruošimo”, – pasakoja Aistay. „Susitikome su fotografu Jokūbu fotosesijai, tačiau norėdami įgyvendinti idėją, turėjome luktelti, kol sutems ir atsiras gražus švieselių fonas nuotraukai. Belaukiant Jokūbas pradėjo filmuoti. Dažniausiai mėgstu viską suplanuoti iki smulkmenų ir laikytis plano, tačiau šį kartą nutariau paleisti visus nusistatymus ir pasiduoti įvykių tėkmei. Taip netikėtai ir atsirado vaizdinė medžiaga, kurią nutariau panaudoti dainos pristatymui”, – pasakoja atlikėja.

Aistay, anksčiau kūrusi lietuvišką muziką su Einiumi Jaručiu, išleidusi kelias hitais tapusias dainas su populiariu didžėjumi bei Lithuania HQ kanalo bendraįkūrėju DWIN, galiausiai atrado tai, kas iš tiesų yra jos muzika. Šiuo metu ji bendradarbiauja su perspektyviais, muzikos pasaulyje gerai žinomais kūrėjais – Niko Barisu ir Artiomu Penkevičiumi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai