Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ Vilniuje su muzikos mylėtojais paminėjo rudens lygiadienį

Grupės „Skylė“ koncertas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-20 20:37
Rudenišką penktadienio vakarą Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gerbėjams surengtame koncerte paminėjo rudens lygiadienį. Renginyje skambėjo naujausios grupės dainos.

Prieš penkerius metus pradėję tradiciją koncertais paminėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, A.Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“  ją tęsia toliau. Rudens ir pavasario lygiadienių pažymėjimui skirti koncertai nuo kitų atlikėjos ir grupės pasirodymų skiriasi pakylėta, gražioje erdvėje sklandančia nuotaika bei subtiliai atsiskleidžiančiu klausytojų pamėgtų dainų repertuaru. Vakarą spalvų pripildė ir bendrą visumą kūrė meniškas apšvietimas bei kokybiškas garsas.

Visi lygiadienio koncertai yra ypatingi: subtilūs grupės siurprizai, pakili nuotaika, apšvietėjo Mariaus Selevičiaus neišsenkančios fantazijos vaisiai ir tobuli Valdo Karpuškos garso sprendimai – visa apimanti muzikos šventė sugebėjo užburti ir nustebinti susirinkusius sostinės gyventojus ir svečius.

Rudens lygiadienio koncerto programa buvo paįvairinta dainomis-istorijomis iš albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“ bei roko operos „Jūratė ir Kastytis“. Atėjusieji išgirdo dainų iš grupės projekto „Broliai“, skirto partizaniniam Lietuvos laisvės kovų judėjimui.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai