Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ rudens lygiadienį šventė magiškame koncerte

Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ koncertas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-20 20:04
Prieš šešerius metus pradėję tradiciją koncertais pažymėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ ją tęsia ir savo rudens lygiadienio koncertuose simboliškai atsisveikina su vasara bei pasveikina astronominio rudens pradžią. Šeštadienio vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje šia proga skambėjo dainos ir liejosi geros emocijos.

Vakarą spalvomis papildė styginių kvartetas, bendrą visumą kūrė meniškas apšvietimas bei kokybiškas garsas.

Rudens ir pavasario lygiadienių pažymėjimui skirti koncertai nuo kitų grupės pasirodymų skiriasi pakylėta ir skaidria nuotaika bei subtiliu klausytojų pamėgtų dainų repertuaru.

Lygiadienio koncerte skambėjo dainos iš albumų „Sapnų trofėjai“, „Povandeninės kronikos“, „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“.

Atėjusieji išgirdo ir albumo „Broliai“ dainų, skirtų partizaniniam Lietuvos laisvės kovų judėjimui bei visiškai naujų, dar tik įrašinėjamų kūrinių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kaskart, pasitikdami lygiadienius, muzikantai klausytojams taip pat paruošia naujų, dar negirdėtų kūrinių bei siekia kitaip paįvairinti programą, todėl visi lygiadienio koncertai ypatingi ne tik specialiai paruoštomis dainomis, bet ir subtiliomis grupės staigmenomis, pakilia nuotaika, apšvietėjo Mariaus Selevičiaus ir Valdo Karpuškos garso sprendimais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Greta nuolat lygiadienio koncertus puošiančio styginių kvarteto dainas sodrino Pilietinis choras.

Šeštadienio vakarą  įstabaus grožio Šv. Kotrynos bažnyčioje visa tai tapo magiška muzikine švente, sugebančia iš naujo užburti ir nustebinti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai