Aistė Pilvelytė ir vėl „Eurovizijos“ atrankoje, tik šįkart – kaip teisėja

Aistė Pilvelytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-03 19:58
Trečiadienį prasidėjo tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija 2018“ nacionalinių atrankų maratonas. LRT Didžiojoje studijoje vykusiame filmavime jėgas išbandė 13 dalyvių. Jų visų pasirodymus galėsite išvysti per televizorių jau šį šeštadienį.

Vertinimo komisijos kėdėse įsitaisė muzikologas Darius Užkuraitis, dainininkės Aistė Pilvelytė ir Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ir „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. Atrankos vedėjų vaidmuo šiemet patikėtas Ugnei Skonsmonaitei ir Mantui Stonkui.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalas numatytas kovo 11-ąją. Tuomet paaiškės, kas vyks į Portugaliją atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.

Iš viso atrankoje šiemet dalyvauja apie 50 atlikėjų. Pirmoje laidoje pasirodė trylika grupių ir atlikėjų: Lukas Norkūnas, Evaldas Vaikasas, Benas Malakauskas, Ieva Zasimauskaitė, Dangė, Goda Sasnauskaitė, Natalija Chareckaja, Aušra Difartė, Meda Meškauskaitė, Monee, Milda Rasilavičiūtė ir Germantė Kinderytė ir grupė „Justin Trio“.

Atranką pradėti patikėta grupei „Justin Trio“, atsinešusiai į konkursą dainą „Born To Be Wild One“. Ji komisijos nariams sukėlė dviprasmiškus jausmus.

„Man ši daina buvo kaip amerikietiški kalniukai, – patikino D.Užkuraitis ir paaiškino, kad daina labai bangavo. – Man tai skambėjo šiek tiek keistai ir mane išbalansavo.“

Tuo tarpu A.Pilvelytei iškilo klausimas, kodėl Monee tai paskutinis kartas „Eurovizijos“ atrankoje? Dainininkė pareiškė, kad jei antrąsyk nepasiseks, trečią kartą ji jau nedalyvaus.

„Kodėl tik du kartai? Tai akmuo į mano daržą“, – pareiškė 11 kartų „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusi Aistė.

„Yra daug gerų atlikėjų Lietuvoje. Pagalvojau, kad duosiu jiems kelią“, – paaiškino Monee. Vis dėlto A.Pilvelytė jai liepė nepasiduoti ir būtinai mažais žingsneliais brautis į priekį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai