Aistė Pilvelytė ir Dalia Ibelhauptaitė apsimainė kandžiomis pastabomis: režisierė užsiminė apie baubimą

Aistė Pilvelytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenon stojusi Aistė Pilvelytė ir vėl akis į akį susidūrė su komisijos gretose prisėdusia režisiere Dalia Ibelhauptaite. Prieš kelias savaites aršiai susikibusios moterys konflikto nepamiršo iki pat šiol: ir vėl apsikeitė kandžiais komentarais.

„Eurovizijos“ pusfinalyje A.Pilvelytė pasirodė šeštu numeriu. Pirmiausia ją įvertino komisijos nariai: Darius Užkuraitis, Tomas Sinickis, Jazzu, Ramūnas Zilnys ir Dalia Ibelhauptaitė. 

Tai D.Ibelhauptaitės komentarų Aistei publika laukė labiausiai – juk prieš kelias savaites moterys „Eurovizijos“ atrankoje taip apsižodžiavo, jog aistros rusena iki šiol. 

Tąsyk D.Ibelhauptaitė sakė, kad A.Pilvelytės pasirodymo Europa ginkdie negali pamatyti. A.Pilvelytė atsikirto, kad režisierė taip šneka, nes tiesiog jos nemėgsta, tačiau D.Ibelhaubtaitė drąsiai rėžė atgal: pareiškė išvis nežinanti, kas ta Aistė tokia. 

Šįkart, „Eurovizijos“ atrankos pusfinalyje, D.Ibelhauptaitei vėl buvo patikėta įvertinti A.Pilvelytę. Dainininkė režisierės komentarų klausėsi su šypsena veide. 

Dalia Ibelhauptaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Jūsų absoliučiai puikus balsas. Ir iki šiol nesuprantu, kodėl jūs juo nepasitikite. Man pasirodė, kad jūs šiandien dainavote absoliučiai viena spalva. Ir kažkaip, kuo daina toliau ėjo, tai tuo labiau peraugo į kažkokį forsavimą, labai didis rėkimas, kuris taip ant ribos su tokiu pabaubimu... Jums šito nereikia, pradėkite dainą galbūt kitom spalvom...”, – patarė D.Ibelhauptaitė. 

Maža to, D.Ibelhauptaitė paragino A.Pilvelytę būti oresnei ir neprašyti balsuoti žiūrovų iš gailesčio: „Nesitikėkite iš Lietuvos gailesčio ir aukos balsų. Esate vertesnė žymiai daugiau nei tai.“

Išgirdusi režisierės komentarus A.Pilvelytė neieškojo žodžio kišenėje. „Džiaugiuosi, kad Dalia šįkart jau mane pažįsta“, – kandžiai juokavo ji. 

„Viską žinau! Viską apie jus perskaičiau internete. Žinau ir kiek kartų jau bandėte laimę „Eurovizijos“ atrankose, – nepėsčia liko D.Ibelhauptaitė. – Nesinaudokite tuo despertiškai.“

A.Pilvelytė juokdamasi teištarė „ačiū“. 

Devintoji „Eurovizijos“ atrankos laida (160 nuotr.)
+154
Skaitykite daugiau