Aistė Paškevičiūtė apie pokyčius savo gyvenime: „Turėjau imtis šio projekto, niekaip kitaip paaiškinti negaliu“

Aistė Paškevičiūtė / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-23 19:26
Šiandien buvo paskelbta naujo ir unikalaus projekto „Live Dinner“ pradžia. 4 miestai ir 10 restoranų, kuriuose įkurtos nedidelės TV studijos taps ne tik platforma vystytis ir augti piliečių žurnalistikai, bet net ir galimybe eiti į modernius aklus pasimatymus.

Užsirezervavę staliuką viename iš projekte dalyvaujančių restoranų, lankytojai galės dalintis savo mintimis, kalbinti pašnekovus, susipažinti vieni su kitais ir kurti naujas idėjas.

Į projekto pristatymą atvyko Dominykas Vaitiekūnas, Mantas Wizard, Jolanta Leonavičiūtė, renginį vedė Giedrius Drukteinis.

„Socialinių tinklų tendencijos rodo, kad ypač augo video turinio populiarumas. Be jo neįsivaizduojamas kokybiškas informacijos perdavimas. Mes nusprendėme pasirinkti konkrečią nišą – transliacijas iš restoranų bei kavinių ir tam sukūrėme originalią įrangą. Projektas nuo pirminės idėjos vystomas jau dvejus metus, o neseniai mus pasiekė informacija, kad pasaulio flagmanas „Facebook“ taip pat linksta į specialios įrangos kūrimą socialinių tinklų turiniui palaikyti. Laikome tai itin geru ženklu ir patvirtinimu, jog pasirinkome teisingą kelią“, – pasakojo į naują veiklą pasinėrusi Aistė Paškevičiūtė.

Moteris pastaruoju metu buvo kiek atitolusi nuo viešojo gyvenimo. Paklausta, kas paskatino į jį sugrįžti būtent tokiu būdu, Aistė nedaugžodžiavo: „Ėmiausi šio projekto, nes atėjo laikas. Nes turėjau jo imtis. Niekaip kitaip paaiškinti negaliu.“

Pirmąją dieną platformos lankytojai galėjo išvysti žurnalisto Tautvydo Vencevičiaus ir Tomo Pačėsos, mago Manto Wizard, žurnalisto Arno Mazėčio ir Agnės Jazukevičiūtės, koučerių Mindaugo Vidugirio ir Vytauto Gaidamavičiaus, Vadimo Zizo ir tinklaraščio „Maistoholikė“ autorės, Jolantos Leonavičiūtės ir Ievos Šližienės bei fotografės Raimondos Vyšnios mintis bei pokalbius.

Platformos kūrėjai tikisi, kad šis projektas sukvies norinčius diskutuoti, dalintis savo idėjomis bei skatins visuomenę drąsiai kalbėti apie opias problemas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai