Aistė Jasaitytė-Čeburiak – apie santuoką su jaunesniu vyru: „Antraštės buvo skandalingos“

Aistė Jasaitytė-Čeburiak/Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-24 15:08
Grupės SEL sukurtoje dainoje „Parašyk man laišką iš Paryžiaus” dainuojama apie mažą mergaitę, svajojančią apie platųjį pasaulį. Kažkada šią dainą Egidijus Dragūnas parašė savo draugei Aistei Jasaitytei. Vieną dieną merginos svajonė išsipildė, ir dar tuomet, kai Lietuvoje niekas nekeliavo, Aistė turėjo galimybę gyventi Niujorke, Tokijuje, Londone ir Paryžiuje.

Aistė Jasaitytė-Čeburiak pasaulio megapolius iškeitė į šeimyninę laimę Lietuvoje ir ištekėjo už aštuoneriais metais jaunesnio Romano Čeburiak, su kuriuo susipažino dalyvaudama TV šokių projekte. Aistė prisipažįsta – tai, kad pradėjo šiuos santykius, visiems buvo iš koto verčianti naujiena.

Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru/Organizatorių nuotr.
Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru/Organizatorių nuotr.

„Man ir pačiai, toks amžiaus skirtumas buvo baisus. Romanas buvo ką tik baigęs mokyklą. Antraštės buvo įvairios, skandalingos, kad tik pritrauktų skaitytoją. Mama labai bijodavo ir sakydavo: tu pašiurpinsi Lietuvą, tikrai”, – prisimena Aistė.

Aistė pasakoja ir apie tikrąsias priežastis, kodėl modelio darbą iškeitė į psichologės profesiją bei tai, kaip pati pasikeitė pradėjusi gyventi šeimyninį gyvenimą.

„Išmokau įsiklausyti ir palaikyti. Visada buvau labai geros nuomonės apie save. Galvodavau, kad kitas turi kažkokių netobulumų, kad jam reikia tvarkytis. Tačiau galiausiai, supratau, kad pati turiu tvarkytis su savimi”. 

Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukromis/Organizatorių nuotr.
Aistė Jasaitytė-Čeburiak su dukromis/Organizatorių nuotr.

Moteris prisimena ir laikus, kai dirbo modeliu bei patirtis, kurios ją išmokė ugdyti savo vidinę stiprybę bei nepasiduoti pagundoms. „Buvau gana jauna, naivus vaikas, neturintis patirties. Tos jaunos populiarios merginos... Su jomis nori laiką leisti daug žmonių, daug sėkmingų verslininkų. Kažkas į savo kompaniją pasiūlydavo dirbti ir aš sutikdavau, galvodavau, kad čia yra kažkokia galimybė.  Praėjus kuriam laikui, suprasdavau, kad jie turi kitų tikslų ir norų. Tekdavo greitai susirinkti daiktus ir bėgti lauk. Bet džiaugiuosi, kad visą laiką klioviausi savimi ir tikėjau, kad svarbiausia yra meilė. Ne lėktuvai ir ne kažkokie daiktai“. 

Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru ir dukromis/Organizatorių nuotr.
Aistė Jasaitytė-Čeburiak su vyru ir dukromis/Organizatorių nuotr.

Aistė kalba ir apie tai, kaip šiandien, būdama ne tik mama, bet ir psichologė, žiūri į karantiną bei laiką su šeima. „Pagaliau galime ilgiau pabūti su vaikais, kalbėtis, matytis su jais. Su savo vyru. Juk apie ką yra gyvenimas? Apie darbus? Apie karjerą? Pati prisimenu, kai man buvo 14-15 metų. Nei mes telefonų turėjom, nei restoranų buvo, nei sporto klubų, nei SPA. Ką mes veikėm? Žiūrėjom filmus, daug šnekėjomės, svajojom, eidavom į žygius gamtoje. Ir tai aš prisimenu kaip puikų laiką. Dabar yra galimybė tai susigrąžinti. Sustoti ir pabūti čia ir dabar.”

Kodėl viso savo laiko Aistė Jasaitytė-Čeburiak stengiasi neatiduoti vaikams? Kaip ji žiūri į problemas, kurios iškyla santuokoje? Ir kaip gyventi, kad nesirgtum psichologinėmis ligomis? Jau šį antradienio vakarą, 20 val.,  per LNK laidoje „Bus visko“.  

Naujausi straipsniai