Aistė Guogienė apie išpuolius Briuselyje: „Antano asistentas kelios minutės iki nelaimės buvo tame metro“

Aistė Guogienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-22 12:43
Antradienį Belgijos sostinėje Briuselyje įvykdytos teroro atakos sukrėtė pasaulį, o ypač Belgijos gyventojus. Briuselyje įsikūrę nemažai lietuvių, čia namus turi ir Europos Parlamento nario Antano Guogos šeima. Kaip Žmonės.lt sakė Aistė Guogienė, artimiausiu metu ji turėjo vykti į Briuselį, tačiau dėkoja Dievui, kad liko Lietuvoje.

„Situacija yra siaubinga. Nežinia, kaip būtų buvę, jeigu būtumėme ten. Dėkoju Dievui, kad likome Lietuvoje“, – Žmonės.lt sakė A.Guogienė.

Žmonės.lt Aistė pasakojo, kad sužinojusi apie sprogimus Briuselyje liko šokiruota. Moteris teigia, kad artimiausiu metu liks Lietuvoje, kur šiuo metu saugiau. 

„Dar 10 dienų planavome praleisti Lietuvoje, tad esame čia.  Bendrauju su Antano kolektyvu, asistentais iš Briuselio. Esu šoke, situacija kraupi. Jau po Paryžiaus įvykių Briuselyje buvo viskas uždaryta...“, – sakė A.Guogienė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Briuselyje plataus masto teroro ataka: galingi sprogimai oro uoste ir metro, dešimtys žuvusiųjų ir sužeistų

A.Guogienė pasakojo, kad vienas A.Guogos asistentų vos išvengė sprogimo ir jo padarinių. 

„Antano asistentas kaip tik parašė man, kad kelios minutės iki nelaimės, buvo taje metro stotelėje, kur įvyko sprogimas. Tikras siaubas“, – sakė A.Guogienė. 

Antradienio rytą du sprogimai nugriaudėjo Belgijos sostinės, Briuselio, Zaventemo oro uoste antradienio rytą. Ten žuvo mažiausiai 13 žmonių, 35 sužeisti. Dar keturi sprogimai po maždaug valandos nugriaudėjo metro. Ten žuvo mažiausiai dešimt žmonių, 15 sužeistų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai