Aiškėja penktų Pamelos Anderson skyrybų priežastis: vyras jai atskleidė kitą savo pusę

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2022-01-26 13:17
Neseniai pasklido žinia, kad prieš metus vestuves atšokusi aktorė, modelis Pamela Anderson skiriasi jau su penktuoju savo vyru, asmens sargybiniu Danu Hayhurstu. Dabar artimas porai šaltinis prabilo ir apie galimas santuokos griūties priežastis.

Šaltinis, kuris yra artimas Pamelai Anderson ir Danui Hayhurstui, tikino, kad poros karantinavimasis kartu buvo itin neromantiškas, rašo Pagesix.com.

Anot jo, Danas su Pamela ėmė elgtis labai nedraugiškai, tapo nesupratingas ir nepalaikantis.

„Kai praleidi dvejus metus gyvendamas su kažkuo, pažįsti tą žmogų geriau, ir kartais jis atsiskleidžia iš blogosios pusės“, – teigė šaltinis.

Pamela Anderson ir Danas Hayhurstas / Socialinių tinklų nuotr.
Pamela Anderson ir Danas Hayhurstas / Socialinių tinklų nuotr.

„Jie ėmė vienas kitą pažinti geriau ir Pamela suvokė, kad Danas nėra tas vienintelis“, – tęsė jis. – Santykiai klostėsi prastai, nes Pamela suprato, kad jie neturi nieko bendro ir jis su ja nesielgia taip, kaip ji norėtų.“

Nors ir pora kovojo, stengėsi išsaugoti savo santuoką, tačiau to padaryti nepavyko.

„Ji sakė, kad buvo smagu gyventi su paprastu vyruku, kuris gali pakeisti perdegusią lemputę, tačiau kai lemputei viskas gerai, šis žmogus negali patenkinti kitų poreikių“, – komentavo šaltinis.

Nors P.Anderson geriausiai žinomų iš televizijos ir kino, pastaruoju metu ji prisijungė ir prie aktyvistų, kovojančių už gyvūnų teises, prieš seksualinę prievartą ir pornografiją.

Pamela Anderson / Vida Press nuotr.
Pamela Anderson / Vida Press nuotr.

Kad Pamelos Anderson širdis vėl laisva, ketvirtadienį pranešė „Rolling Stones“. „Pamela ir myli, ir gyvena autentiškai“, – sakė šaltinis, kuris pridėjo, kad jų santuoka buvo panaši į meilės sūkurį, kuris užgeso.

Pamela su Danu Hayhurstu susituokė 2020 metais per Kūčias.

Penktasis P.Anderson vyras buvo jos asmens sargybinis. Už jo moteris ištekėjo namuose, kuriuos prieš 25 metus nupirko iš savo senelių. Beje, juose susituokė ir P.Anderson tėvai, kurie vis dar drauge.

Tiesa, vestuvės neapsiėjo be skandalų – prabilusi buvusi D.Hayhursto mylimoji apkaltino modelį nuviliojus nuo jos partnerį ir sugriovus laimingą penkių asmenų šeimą.

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama