Aiškėja naujų detalių apie „Euroviziją“ – planuojama įsileisti žiūrovus

Grupė „The Roop“ nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-01 11:05
Europos transliuotojų sąjunga (EBU) balandžio pirmąją paskelbė, kad jei leis aplinkybės, žiūrovams bus leidžiama dalyvauti „Eurovizijos“ konkurse gegužę.

„Mes džiaugiamės šiuo Nyderlandų vyriausybės sprendimu ir galimybe pakviesti gerbėjus prisijungti prie mūsų gegužę vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse“, – sakė Martinas Österdahlas, „Eurovizijos“ dainų konkurso vykdomasis vadovas.

„Mes apsvarstysime galimus variantus ir artimiausiomis savaitėmis paskelbsime daugiau informacijos, kaip galime saugiai priimti auditoriją į „Ahoy“ areną Roterdame, jei tik situacija leis. Visų dalyvaujančių renginyje sveikata ir sauga išlieka mūsų svarbiausiu prioritetu“, – komentavo jis.

EBU pridūrė: „Kaip jau skelbta anksčiau, visos delegacijos, menininkai ir prodiuserių komanda laikysis griežto protokolo ir jokiomis aplinkybėmis nebendraus su potencialiais auditorijos nariais.“

Žmonės.lt primena, kad antradienį Eurovision.tv puslapyje buvo paskelbta „Eurovizijos“ pusfinalių dalyvių pasirodymo tvarka. Paaiškėjo, jog pačius pirmuosius pasaulis išvys ir išgirs būtent Lietuvos atstovus „The Roop“ – didįjį dainų konkursą pradės „Discoteque“.

Dar praėjusiais metais burtų keliu buvo nuspręsta, jog gegužę „The Roop“ turėtų pasirodyti pirmojoje pirmojo pusfinalio pusėje. Konkurso režisieriai viską sudėliojo dar aiškiau ir didžiausi „Eurovizijos“ gerbėjai jau gali matyti, kokia konkrečia tvarka visų šalių atstovai pasirodys šįmet.

Naujienomis savo feisbuko puslapyje pasidžiaugė ir pati grupė.

„Mums didelė garbė atidaryti Euroviziją 2021! Mūsų pasirodymo numeris pirmąjame pusfinalyje yra Nr. 1! Roterdame – mes atvykstame!“ – rašė grupė.

Vaidotas Valiukevičius ir „The Roop“
Vaidotas Valiukevičius ir „The Roop“

Pirmojo pusfinalio šalys (gegužės 18 d., antradienis):

 1. Lietuva
 2. Slovėnija
 3. Rusija
 4. Švedija
 5. Australija
 6. Šiaurės Makedonija
 7. Airija
 8. Kipras
 9. Norvegija
 10. Kroatija
 11. Belgija
 12. Izraelis
 13. Rumunija
 14. Azerbraidžanas
 15. Ukraina
 16. Malta

Antrojo pusfinalio šalys (gegužės 20 d., ketvirtadienis):

 1. San Marinas
 2. Estija
 3. Čekija
 4. Graikija
 5. Austrija
 6. Lenkija
 7. Moldavija
 8. Islandija
 9. Serbija
 10. Gruzija
 11. Albanija
 12. Portugalija
 13. Bulgarija
 14. Suomija
 15. Latvija
 16. Šveicarija
 17. Danija

 

Naujausi straipsniai