Aiškėja, kodėl Katie Holmes slepia draugystę su Jamie Foxxu: tai – skyrybų su Tomu Cruise'u sąlyga

Jamie Foxxas ir Katie Holmes su Tomu Cruise'u / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-08 09:20
Vieša paslaptis, kad aktoriai Katie Holmes (37 m.) ir Jamie Foxxas (48 m.) – pora. Kalbos apie jų romaną netyla jau trejus metus, tačiau patys įsimylėjėliai kaip įmanydami stengiasi nuslėpti savo santykius. Portalui „Radar Online“ pavyko išsiaiškinti netikėtą šių slėpynių priežastį.

Kaip skelbia „Radar Online“, pagal Katie Holmes ir jos buvusio vyro Tomo Cruise'o (54 m.) skyrybų sutartį, ji negali su niekuo viešai susitikinėti penkerius metus nuo jų skyrybų.

„Katie per greitas skyrybas pasirašė po sąlyga, kuri užkerta kelią jai daryti gėdą Tomui įvairiais būdais, įskaitant kalbėjimą apie jį ar scientologiją arba viešai susitikinėti su kitu vyru penkerius metus nuo jų skyrybų“, – „Radar Online“ sakė gerai informuotas šaltinis.​

„Jai leidžiama susitikinėti, bet to ji negali daryti viešai, ir jai draudžiama leisti bet kokiam savo vaikinui artintis prie jų dukters Suri“, – pridūrė šaltinis.

Šaltinis sakė, kad su šiomis sąlygomis aktorė sutiko, nes norėjo kuo greičiau išsiskirti su Tomu Cruise'u.

„Ji taip norėjo išsivaduoti iš tos santuokos, kad sutiko su sąlygomis – ir gavo 4,8 mln. JAV dolerių alimentų bei papildomus 5 mln. dolerių sau pačiai“, – pridūrė šaltinis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Katie Holmes šokiravo pasaulį, 2012-ųjų birželį padavusi prašymą nutraukti penkerius metus trukusią santuoką su viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių. Kalbama, kad tai labai netikėta buvo ir pačiam Tomui Cruise'ui.​ Jų santuoka buvo nutraukta labai greitai – vos per 10 dienų, ir Katie Holmes buvo priskirta jų dukters Suri (10 m.) globa.

Katie Holmes su Jamie Foxxu pradėta sieti dar 2013-aisiais, tačiau tada aktorius šiuos gandus vadino absurdiškais. Visgi bėgant laikui radosi vis daugiau informacijos, kad tai – tik blefas, o jiedu iš tiesų visą tą laiką susitikinėjo slapta. Šiemet net pasklido gandų, kad pora tyliai susituokė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai