Aiškėja, kas tas paslaptingasis projekto „ŠarkA“ narys?

Projektas „ŠarkA" / Grupės archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-14 13:57
Projekto „ŠarkA“ senbuvės Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė šią savaitę išplatino pranešimą, o kartu su juo ir šaržą, užmindamos mįslę apie trečią projekto narį. Merginos pranešė, kad prie jų scenoje nuo rudens prisijungs vaikinas, tačiau kas jis – liko paslaptyje.

„Koncertuoti su choru smagu, bet šiandien mes verčiame naują puslapį ir vėl eksperimentuojame. Projektas „ŠarkA“ sugrįžta. Grupės gyvenime prasideda naujas periodas. Netikėtai mums pačioms, mūsų nauju nariu tapo jaunas, talentingas vaikinas, turintis sceninės patirties ir puikius vokalinius duomenis. Mūsų nepastebėti bus sunku!“ –  kurstė skaitytojų susidomėjimą merginos.

Nors naujo nario pristatymas įvyks tik rudenį, nekantriausieji pradėjo spėlioti, kas tas vaikinas pavaizduotas šarže. Akylesni portalo Žmonės.lt skaitytojai iš karto prisiminė „Chorų karuose“ merginų vadovaujamame Šachmatiniame chore dainuojantį išskirtinių bruožų mažeikiškį Tomą Legenzovą.

Tad, portalo Žmonės.lt žiniomis, visai realu, kad Klaipėdos muzikiniame teatre šokęs, Vilniaus kolegiją „Viko“ ir „LCC International“ universitete verslo administravimo ir konfliktų sprendimo bakalauro studijas baigęs Tomas jau rugsėjį debiutuos kaip naujas projekto „ŠarkA“ narys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tomas Legenzovas nėra naujokas televizijoje: jis dalyvavo ne tik „Chorų karuose“, bet ir 2011 metais TV3 televizijos šokių projekte „Tu gali šokti“, kur jo partnerė buvo Rima Kundrotienė.

Pirmą kartą į sceną Tomas žengė būdamas vos trejų. T.Legenzovo mama Jelena yra šokių mokytoja – ji dirba choreografijos mokykloje ir yra kolektyvo „Niuansas“ vadovė, kur savo šokėjo karjerą pradėjo Tomas.

Tiesa, portalo Žmonės.lt skaitytojai kaip kitą realų kandidatą, kuris galėtų papildyti projektą „ŠarkA“,  įvardijo „X faktoriuje“ dalyvavusį ir sužibėjusį Martyną Kavaliauską. „Geras gandas. Tačiau aš tikrai neprisidedu prie projekto „ŠarkA“. Tikrai ne aš tame šarže esu pavaizduotas“, – portalą Žmonės.lt patikino M.Kavaliauskas.

Gintarė Valaitytė kol kas neatvirauja: „Mes šiuo metu intensyviai ruošiamės, o apie tai, kad Tomas prisijungs prie mūsų – susilaikau nuo komentarų“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai