Aiškėja karališkųjų vestuvių detalės: ledi Gabriella Windsor seks Meghan Markle pavyzdžiu

Ledi Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-22 12:03
Švento Jurgio koplyčioje numatomos dar vienos karališkos vestuvės. Paaiškėjo, jog būtent čia meilės įžadus prieš Dievą duos ir ledi Gabriella Windsor ir jos išrinktasis Thomas Kingstonas.

Ledi Gabriella Windsor ir Thomas Kingstonas paseks princo Harry ir Meghan Markle bei princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko pavyzdžiu. Jie taip pat tuoksis Šv. Jurgio koplyčioje, kuri tapo karališkųjų tuoktuvių šventykla.

Taip pat kaip ir Sasekso hercogai, ledi Gabriella su savo būsimu vyru vestuvių priėmimo ceremoniją organizuos Frogmoro rezidencijoje. Tik šį kartą vakarėlis po vestuvių numatomas perpiet, o ne vakare. Tikriausiai dėl to, kad jei iki to laiko gims Meghan ir Harry pirmagimis, jis ar ji nebus priversta nemiegoti naktį. (Sasekso hercogai iki to laiko jau turėtų būti persikraustę į Frogmoro kotedžą).

Kaip ir Meghan su princu Harry, Gabriella su Thomu vestuves planuoja pavasarį.

„Tai bus privačios vestuvės. Tik draugams ir šeimai“, - praneša šaltinis iš Bekingemo rūmų. „Neplanuojamas joks pasivažinėjimas karieta ir tikriausiai medija turės tik minimalų priėjimą prie šios ceremonijos. Pora paviešins kelias nuotraukas iš vestuvių vakarėlio ir keletą tokių, kuriose bus matyti, kai jie išeina iš Šv. Jurgio koplyčios.“

Oficialiame rūmų pranešime pora pristatoma taip: „Ledi Gabriella (žinoma, kaip Ella) – kompanijos „Branding Latin America“ direktorė. Taip pat ji rašytoja, dirbanti su leidiniu „The London Magazine“. Ponas Kingstonas – domisi pasienio rinkos investicijomis ir yra „Devonport Capital“ kompanijos galva.“

Naujausi straipsniai