Aiškėja, kaip vyks „Eurovizijos“ dainų konkursas: dalyviai turės laikytis griežtų taisyklių

Grupė „The Roop“ / E.Blaževič LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-02 14:58
Praėjusiais metais dėl koronaviruso pandemijos neįvykusi „Eurovizija“ šiemet tikrai įvyks, o konkurso dalyviai turės galimybę gyvai pasirodyti Roterdamo arenoje. Oficialus dainų konkurso tinklapis eurovision.tv pranešė, kokių taisykių turės laikytis šalių atstovai.

Konkursas Nyderlanduose vyks gegužės 18-22 dienomis, tad šalies sostinė Roterdamas jau kurį laiką intensyviai ruošiasi ir laukia konkurso dalyvių, kurie čia atkeliaus ir gyvai koncertuos arenoje.

Visgi skelbiama, kad visi, kurie dalyvaus renginiuose arenoje, turės griežtai laikytis ne tik nustatyto saugaus atstumo, bet ir kur kas griežtesnių taisyklių.

Kovo 2-ąją pristatytas protokolas, kurio laikytis turės visi konkurso dalyviai.

Pranešama, kad visiems, į konkursą keliausiantiems iš užsienio, penkias dienas prieš kelionę teks izoliuotis. Kiekvienas į „Euroviziją“ atvykstantis dalyvis ir delegacijos narys turės pateikti per tris paras iki skrydžio atliktą neigiamą koronaviruso testą. 

Į Nyderlandus atvykę atlikėjai ir šalių delegacijos privalės visą laiką būti viešbutyje, jiems bus leidžiama vykti tik į repeticijas ir pasirodymus arenoje. Teigiama, kad visi į areną patenkantys žmonės, įskaitant atlikėjus ir delegacijų narius, bus nuolat testuojami dėl koronaviruso. Tam prie arenos bus įrengtas specialus testavimo centras.

Nustačius koronaviruso atvejį, dėl kurio dainininkas negalės pasirodyti konkurse, bus rodomas jo pasirodymo įrašas.

„Mūsų tikslas yra  išvengti viruso platinimo renginyje. Jei kieno nors testo rezultatas bus teigiamas, bus laikomasi izoliacijos protokolo, o arenoje bus rodomas pasirodymo įrašas“, – sakė konkurso prodiuseris Sietse Bakkeris.

Naujausi straipsniai