Aiškėja daugiau detalių apie Kim Kardashian užpuolimą: penki vyrai pavogė papuošalų už 11 mln. dolerių

Kim Kardashian su seserimi Kourtney Kardashian išeina iš restorano, kelios valandos prieš užpuolimą / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-03 15:03
Aiškėja daugiau detalių apie pirmadienį paryčiais įvykusį ginkluotą apiplėšimą, kurio metu buvo apvogta realybės šou žvaigždė Kim Kardashian.

Kaip praneša „Daily Mail“, ginkluotus vyrus, persirengusius policininkais ir veidus slėpusius po kaukėmis, į viešbutį įleido durininkas, kuriam buvo grasinta ginklu. Užpuolikai jį surakino antrankiais ir liepė palydėti iki Kim Kardashian kambario.

Apie 2.30 val. nakties plėšikai įsiveržė į Kim Kardashian kambarį ir grasindami ginklu ją surišo ir užrakino vonios kambaryje, o tada apšvarino žvaigždės papuošalų dėžutę. Į Paryžiaus mados savaitę atvykusi Kim Kardashian su savimi turėjo nemažai aukščiausios klasės juvelyrinių dirbinių, kurių dalis galėjo būti skolinti.

Pranešama, kad į realybės šou žvaigždės kambarį įsiveržė du vyrai, nors plėšikų iš viso buvo penki. Apvogę Kim Kardashian, jie paspruko motociklais, nusikaltėlių vis dar ieško policija.

Policija pranešė, kad vagys išsinešė papuošalų dėžutę su 6,7 mln. JAV dolerių vertės brangenybėmis, taip pat 4,5 mln. JAV dolerių kainavusį žiedą (įtariama, kad tai galėjo būti jos milžiniškas sužadėtuvių žiedas, tačiau ši informacija kol kas nepatvirtina).

Šaltiniai iš policijos BFM TV sakė, kad taip pat pavogta Kim Kardashian rankinė, du mobilieji telefonai ir 1 000 eurų grynaisiais.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Po užpuolimo Kim Kardashian atstovė spaudai sakė, kad „ji labai sukrėsta, bet fiziškai nenukentėjo“. Tačiau pirmadienio rytą, davusi parodymus policijai, Kim Kardashian privačiu lėktuvu išskrido iš Prancūzijos į namus. Ją, ant galvos užsimetusią juodą šaliką, lydėjo jos asistentė ir asmens sargybinis.

Po šio išpuolio buvo sustiprinta visos Kim Kardashian šeimos apsauga – Paryžiuje kartu su ja buvo ir jos motina Kris Jenner bei seserys Kourtney Kardashian ir Kendall Jenner. Jos buvo apsistojusios kitame viešbutyje.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai