Aiškėja daugiau aktoriaus Paulo Walkerio žūties aplinkybių

Paulo Walkerio gerbėjai atsisveikina su aktoriumi jo žūties vietoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-02 09:55
Aiškėja vis daugiau tragiškai pasibaigusios avarijos, kurios metu žuvo Holivudo žvaigždė Paulas Walkeris, aplinkybių.

40-metis aktorius Paulas Walkeris žuvo šeštadienį apie 15.30 val. vietos laiku važiuodamas sportiniu automobiliu „Porsche GT“. Filmų „Greiti ir įsiutę“ žvaigždė važiavo keleivio vietoje, o automobilį vairavo geras aktoriaus draugas, jo finansų patarėjas bei buvęs profesionalus lenktynininkas Rogeris Rodas, kuris taip pat žuvo.

Los Andželo policijos duomenimis, avariją greičiausiai sukėlė didelis greitis.

Abu vyrai šeštadienį dalyvavo labdaringame renginyje, kurį organizavo Paulo Walkerio įkurta labdaros organizacija „Reach Out Worldwide“. Šiame renginyje turėjo vykti lenktynės ir surinkti pinigai turėjo būti aukojami nuo taifūno Filipinuose nukentėjusiems žmonėms. Besiruošdami lenktynėms Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas išvažiavo į bandomąjį važiavimą ir, deja, taip ir nebegrįžo.

Avarija įvyko visai netoli vietos, kur vyko renginys – Paulas Walkeris ir Rogeris Rodas jau važiavo atgal. Renginio dalyviai su gesintuvais suskubo į nelaimės vietą ir bandė užgesinti liepsnas, tačiau jiems to padaryti nepavyko. Gaisrą užgesinti pavyko tik ugniagesiams, jie automobilyje ir aptiko visiškai sudegusius dviejų žmonių kūnus.

Jei kada nors greitis mane pražudys, neverkite, nes tai reikš, kad aš miriau šypsodamasis, – yra sakęs Paulas Walkeris.

TMZ duomenimis, avarijos aukų skrodimas atidėtas kelioms dienoms. Los Andželo apygardos koroneris privalo laukti dantų tyrimo atsakymų, nes užsiliepsnojus automobiliui abiejų vyrų kūnai sudegė taip, kad jų nebeįmanoma atpažinti – tik dantų tyrimas padės nustatyti, kuris kūnas yra kurio.

Be tėvų liko du nepilnamečiai – 15-metė Paulo Walkerio dukra Meadow, kuri visai neseniai persikėlė gyventi į Kaliforniją pas tėvą, ir 8-erių Rogerio Rodo sūnus, kuris buvo avarijos vietoje ir taip pat bandė užgesinti automobilį. Paulo Walkerio artimieji atskleidė, kad aktoriaus netektį ypač sunkiai išgyvena jo mylimoji, 23-ejų Jasmine Pilchard-Gosnell. Su ja aktorius kartu buvo septynerius metus.

Socialiniuose tinkluose aktoriaus gerbėjai dalijasi jo pasakyta citata: „Jei kada nors greitis mane pražudys, neverkite, nes tai reikš, kad aš miriau šypsodamasis.“ Labdaringame renginyje dalyvavęs verslininkas ir aktoriaus draugas Billas Townsendas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo nuotrauka, daryta kelios valandos prieš Paulo Walkerio žūtį.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai