Aisčio Mickevičiaus kelionės kvepia juodosiomis orchidėjomis

Aistis Mickevičius pristatė savo sukurtą kelionių kvapą / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-20 12:53
„Niekuomet nebuvau Indonezijoje ar Šri Lankoje, bet įsivaizduoju, kad tose šalyse kvepia būtent taip“, – sako aktorius, parfumeris Aistis Mickevičius, šiandien kelionių parodoje „Adventur“ pristatęs savo sukurtą kelionių kvapą.

Kuo kvepia kelionės? Ką tik užplikyta kava Paryžiaus kavinukėje, ambra ir nosį kutenančiais smilkalais Jeruzalės senamiesčio skersgatviuose, o gal neapsakoma gaiva nulijus lietui Indijos arbatmedžių plantacijose... Kiekviena šalis ir vieta kvepia vis kitaip, o mūsų unikali atmintis geba užfiksuoti tai prisiminimuose. Kvapai ir kelionės – dvi neatsiejamos žinomo aktoriaus, radijo laidų ir renginių vedėjo, parfumerio Aisčio Mickevičius aistros, kurias jis sujungė į vieną ir sukūrė unikalų namų kvapą, gyvenantiems kelionių laukimu.

„Kelionių kvapas“ vilioja, jis pasakoja istoriją apie žmones, kuriuos sutikome kelionėse, apie vaizdus, kuriuos matėme. Kažkodėl man tai – egzotinės šalys, kuriose niekuomet nebuvau“, - sako Aistis, į savo kelionių kvapą sudėjęs juodosios orchidėjos, pačiulio, ambros aromatus. Jis prisipažįsta, kad Pietryčių Azija jo netraukia, mieliau aktorius keliautų į Pietų Ameriką.

Kelionių agentūros „West Express“, kuriai „Kelionių kvapą“ sukūrė Aistis Mickevičius, generalinis direktorius Raimondas Ušeckas įsitikinęs, kad egzotikos galima rasti įvairiuose kraštuose – ir Latvijoje, ir Baltarusijoje. „Kvapai mums sukelia įvairiausius jausmus, norisi, kad grįžus iš kelionių jie liktų“.

15min.lt

Naujausi straipsniai