Airijoje viešintys princas Harry ir Meghan Markle sulaukė vaikų dėmesio: tampė ir už barzdos, ir plaukų

Princo Harry ir Meghan Markle susitikimas su vaikais / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-12 20:56
Karališkajai šeimai šios savaitės dienotvarkė – itin įtempta. Pirmadienį buvo pakrikštytas Kate Middleton ir princo Williamo trijų mėnesių sūnelis Louisas, antradienio dieną visa kilmingoji šeima dalyvavo Karališkųjų oro pajėgų šimtmečio minėjime, o pavakarę Meghan Markle su princu Harry jau lankėsi Airijoje, kur susitiko šalies ministru pirmininku Leo Varadkaru.

Elegantiška dizainerio Rolando Moureto suknele pasipuošusi Sasekso hercogienė su sutuoktiniu trečiadienį ne tik susitiko su Airijos prezidentu Michaeliu Higginsu bei jo žmona Sabrina, bet ir jų globojamais ir šveicarų veislės Berno zenenhundų šunimis: Brodu ir Sioda. Šios veislės šunis prezidentas augina jau 19 metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė karališkosios poros susitikimas su vaikais. Trečiadienio popietę pora lankėsi „Croke“ parką. Porą netrukus apspito vaikai. Trimetis Walteris būdamas tėvo rankose nusprendė atkreipti Meghan dėmesį patapšnodamas jai petį. Kai ši neatkreipė į jį dėmesio jis patempė jai už plaukų. Princas Harry pričiupo Walterį tempiant Meghan plaukus ir mieliausiu būdu jį sudrausmino.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Panašu, kad vaikai tikrai myli Sasekso hercogus, nes kiek vėliau jų dėmesio sulaukė ir pats Harry – kitas berniukas jam tiesiog čiupo už barzdos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tai ne vienintelis mielas Harry nuotykis su vaikais. Prieš keletą metų pasaulį apskriejo vaizdo įrašas, kuriame mergaitė princui nematant valgo iš jo spragėsių pakelio. Pastebėjęs mergytę Harry pradeda su ja žaisti. Šis įrašas sulaukė daugybės peržiūrų ir jautrių gerbėjų reakcijų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai