Airijoje gyvenanti atlikėja Raimonda pristato kalėdinę dainą „Stebuklų metas“

Raimonda Masiulytė-Ramchurn / Heltono Nobregos nuotr.
Autorius: Raimonda Jagminaitė
Publikuota: 2020-11-16 20:00
Iki gražiausių metų švenčių likus vos daugiau nei mėnesiui, Airijoje gyvenanti atlikėja Raimonda Masiulytė-Ramchurn dovanoja savo tautiečiams naują autorinę dainą „Stebuklų metas“, kurios atsiradimą lėmė gimtų namų ilgesys ir vaikystės prisiminimai. Prie šio kūrinio įgyvendinimo prisidėjo prodiuseris Marius Matulevičius.

Raimondai ši daina asocijuojasi su vaikyste, ji iki šiol atsimena kaip Žemaitijoje švęsdavo Kalėdas pas močiutę: „Kūčių naktį išbėgi į lauką pasiklausyti ar gyvuliai nekalba, pažiūri į dangų, o ten tiek žvaigždžių! Obelys net traška nuo šalčio, o sniegas blizga tarsi padabintas auksu.“

Pasak atlikėjos ir dainų autorės, norėjosi šiuo sudėtingu laikotarpiu savo gerbėjams perduoti nors truputį šviesos ir pozityvumo. Ji tikisi, kad klausydami šio kūrinio jie nusikels į malonius prisiminimus ir tai jiems sukels šypseną.

Airijoje gyvenanti lietuvė šiemet planuoja ruošti Kūčių vakarienę ir virtualų šventimą kartu su artimaisiais. Ji kviečia prie savo virtualaus didelio stalo prisijungti ir tuos, kuriems liūdna ar jaučiasi vieniši: „Nesidrovėkite, paskambinkite, vietos atsiras visiems“,– šypsosi Raimonda.

Ji labai mėgsta kalėdinę muziką ir visada su džiaugsmu laukia šventinių koncertų. Kaip teigia atlikėja, šiais metais šventės bus kitokios, be koncertų, tačiau tikrai su kalėdine muzika. Ji tikisi, kad daina „Stebuklų metas“ šventiniu laikotarpiu skambės daugumos lietuvių namuose.

Raimonda Masiulytė-Ramchurn / Heltono Nobregos nuotr.
Raimonda Masiulytė-Ramchurn / Heltono Nobregos nuotr.

Atlikėja R.Masiulytė karantinui pasibaigus planuoja grįžti į Lietuvą, nes nekantrauja apžiūrėti savo naujo pirkinio – kartu su vyru dar pavasarį gimtojoje šalyje įsigijo žemės sklypą, taip pat čia laukia daug neužbaigtų muzikinių projektų. Jos teigimu, nėra paprasta įrašinėti dainas per atstumą. Su prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi jiems teko įveikti ne vieną iššūkį tam, kad ši kalėdinė dovana gerbėjus spėtų pasiekti laiku. Tačiau, kaip ji pati sako, viskas yra įmanoma, kai yra didelis noras.

Nors šie metai buvo pakankamai sudėtingi, kaip ir daugeliui kultūros srities atstovų, teko atšaukti suplanuotą koncertinį turą, apriboti savo poreikius, tačiau, Raimonda džiaugiasi, kad per tą sudėtingą laikotarpį nutiko ir gerų dalykų – jiems su antrąja puse pavyko Airijoje įsirengti jaukius bohemiškus namus, taip pat Tauragės rajono savivaldybės bei mero nutarimu ji buvo paskirta garbės ambasadore Airijoje, o prieš karantiną atlikėja dar spėjo susiorganizuoti koncertinį turą Mauricijaus saloje, iš kurios kilęs jos vyras kulinaras Vimalas Ramchurnas.

R.Masiulytė-Ramchurn tikisi, kad greitai situacija pasaulyje dėl esamos pandemijos susitvarkys ir ji galės tęsti savo koncertinius turus Lietuvoje bei Airijoje, įgyvendinti neužbaigtus muzikinius projektus.

Įvertinkite: 

Naujausi straipsniai