Airidos Skrickienės vestuvinių suknelių kolekcijoje – raudonos ir juodos suknelės

„Airida Skrick“ vestuvinių suknelių kolekcija / Donatos Benevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-24 09:49
Klasikos ir moderno deriniais išsiskirianti dizainerė Airida Skrickienė pristato „Airida Skrick“ 2018 metų vestuvinių suknelių kolekciją, kurioje nuotakos vilki ne tik progresyvių formų baltas, bet ir raudonas bei juodas sukneles. Vestuvinių suknelių fotosesijai pasirinkta ypatinga vieta – gelžbetoninių konstrukcijų įmonės teritorija, kurioje dar labiau atsiskleidžia rūbų išskirtinumas ir inovatyvumas.

Remdamasi Rytų šalių vestuvių tradicijomis, „Airida Skrick“ pristato spekuliatyvius, juodų ir raudonų motyvų nuotakų suknelių modelius, tačiau neatsisako ir tradicinių vestuvinių spalvų – baltos antikinės, debesų, pieno, šampano. Dizainerė kuria laisvos, modernios, tačiau kartu rafinuotos nuotakos įvaizdį.

„Aš nebijau eksperimentuoti net ir kurdama vestuvines sukneles. Man atrodo, kad inovatyvios suknelių idėjos, patrauks tas moteris, kurioms svarbi saviraiška. Tokios nuotakos išsiskiria savo tvirtybe ir ryžtingumu, nebijo laužyti nusistovėjusių stereotipų,“ – sako drabužių kūrėja.

Donatos Benevičiūtės nuotr.
Donatos Benevičiūtės nuotr.

Dizainerė pabrėžia, kaip svarbu apčiuopti ir į kūrybą inkorporuoti tam tikrus laikmečio, kultūros ženklus, kad jie būtų artimi, atpažįstami ir priimtini moterims.

„Aš esu labai laiminga, kai pavyksta sukurti ir tradicijomis besiremiančią, ir modernią, ir nuotakos asmenybę atskleidžiančią suknelę. Labai svarbu, kad nuotaka tokią svarbią dieną jaustųsi ne tik ypatingai, bet ir patogiai“, – sako A. Skrickienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai