Airidija į „X faktoriaus“ repeticijas kaskart keliauja iš Kauno: „Nuovargis – begalinis, tačiau lieku pozityvi“

„X faktoriaus“ dalyvė Airidija
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį vakarą – dar vienas tiesiogiai transliuojamas TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ finalas. Laidos metu dalyviai atliks savo mylimiausių atlikėjų dainas. Ir nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad didžiojoje scenoje sudainuoti savo dievuko kūrinį yra svajonės išsipildymas, daugelis pripažįsta, kad toks dalykas neatsiejamas ir nuo įtampos. Dalyviai nenori nuvilti tiek savęs, tiek teisėjų.

Finalui atsakingai ruošiasi paauglių kategorijos dalyvė Airidija Belozaraitė. Nuo mažų dienų dainavimo besimokanti paauglė pasakoja, kad labiausiai ją žavi Amerikos atlikėja ir dainų autorė Billie Eilish.

„Man labai patinka, kad ji yra universali. Seku Billie Eilish nuo tada, kai ji tik pradėjo savo karjerą. Jos pirmas singlas buvo „Ocean Eyes“ – visai kitoks, nei dabartinė kūryba. Visi trys jos albumai yra labai skirtingi, ir mane tai žavi. Ji apima daug skirtingų stilių. Man tai yra kažkas nerealaus“, – pasakoja ji.

„X faktoriaus“ dalyvė Airidija

Taip pat „X faktoriaus“ dalyvė žavisi britų grupe „Radiohead“. Šios grupės dainą Airidija išgirdo viename filme ir iš karto ją įsimylėjo. Merginai patinka pagrindinio grupės nario vokalinės galimybės, o taip pat jų grupės stilius – rokas. Kita mergina, kurios muzikos Airidija mielai klausosi, yra jauna amerikiečių atlikėja Olivia Rodrigo.

„Mane žavi jos jaunatviškumas bei tai, kaip ji atlieka įvairias dainas. Pirmasis jos albumas pavyko puikiai. Galėčiau klausytis ir klausytis. Kartą jau teko atlikti šios atlikėjos dainą, tikiuosi, kad tokių progų dar pasitaikys“, – sako Airidija.

„X faktoriaus“ dalyvė Airidija

Šį vakarą Airidija atliks dainą, kuria nori parodyti savo susižavėjimą „Eurovizijos“ dainų konkursu. Mergina džiaugiasi, kad repeticijos sekėsi puikiai, o darbai vyko sklandžiai. „Dainuojant šį kūrinį jaučiu, kad dainuočiau iš visos širdies. Tai man suteikia begalinį malonumą. Dainos žodžiai yra ypatingi, o tai man labai svarbu“, – sako šou dalyvė.

Airidija į projektą žiūri itin rimtai, todėl pasirodymui ruošiasi nuo antradienio iki sekmadienio. Mergina į repeticijas važiuoja iš Kauno į Vilnių. „Nuovargis yra begalinis, tačiau stengiuosi likti pozityvi ir mėgautis esamu momentu. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę būti šiame projekte su nuostabiais žmonėmis“, – šypsosi mergina.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Skaitykite daugiau