„Airida Skrick“ nuotakų suknelės – lygiavertėms partnerėms

Vestuvinės suknelės modelis / „MARK and MIGLE Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-27 12:58
Mados ir meno sintezėmis, rūbų transformacijomis išsiskirianti dizainerė Airida Skrickienė pristato „Airida Skrick“ 2018 metų vestuvinių suknelių kolekciją. Anot kūrėjos, santuokos samprata modernėja, tad natūralu, jog keičiasi požiūris ir į šventinį garderobą bei vestuvines sukneles. Į jas prekės ženklo „Airida Skrick“ kūrėja kviečia žvelgti kitu kampu.

Šios kolekcijos nuotakų suknelių modeliai atskleidžia, kad dizainerė lieka ištikima savo kūrybos principams – atsisako perdėto puošnumo, klasikinius vestuvinių suknelių kirpimus derina su progresyviomis išraiškos formomis. „Mane įkvepia klasikiniai vyriški kostiumai“, – inspiracijų neslepia A. Skrickienė. Jos kurtos nuotakų suknelės trina moteriškumo ir vyriškumo ribas.

„Sukneles kuriu pasitelkusi tradicijas ir inovatyvumą. Noriu, kad nuotaka, vilkėdama mano suknelę jaustųsi labai patogiai visomis prasmėmis“, – sako A. Skrickienė. „Mano nuotaka – nesuvaržyta intelektuali moteris, lygiavertė partnerė. Ji nebijo įsipareigoti, aiškiai demonstruoja stiprios, šiuolaikinės moters vertybes“, – pasakoja dizainerė ir džiaugiasi, kad jos suknelės padeda dar labiau atskleisti moterų išskirtinumą tokią ypatingą dieną kaip vestuvės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai