„Airbnb“ nuomoja „Vieno namuose“ namą: už neįtikėtinai mažą kainą – naktis su filmo nuotykiais

„Vienas namuose“ namas / „Airbnb“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-05 21:31
Legendinio filmo „Vienas namuose“ gerbėjai sulaukė neįtikėtinos progos – keletas laimingųjų turės galimybę naktį praleisti įspūdingame name, kuriame daugybę nuotykių patyrė išdykęs pagrindinis juostos herojus Kevinas McCallisteris.

Neeilinė pramoga filmo gerbėjams siūloma „Disney+“ platformoje pasirodžius naujai „Vienas namuose“ versijai – juostai „Home Sweet Home Alone“.

„Kol McCallisteriai išvykę į savo kasmetinę kalėdinę kelionę (šį kartą jau visi, išskyrus naminį tarantulą), keturi svečiai turės galimybę vieną naktį praleisti vaikystės svajonių name ir galės leisti savo vidiniams aštuonmečiams nevaržomai lakstyti po didžiulį namą“, – toks skelbimas vilioja filmo gerbėjus.

„Vienas namuose“ namas / „Airbnb“ nuotr.
„Vienas namuose“ namas / „Airbnb“ nuotr.

Tiesa, naktį praleisti svečiai galės be vagišių draugijos, bet, kaip rašo „Fox news“, jiems didžiulio namo duris atvers aktorius Devinas Ratray, suvaidinęs vyresnįjį Kevino brolį Buzzą. 

„Galbūt neprisiminsite manęs kaip ypač malonaus, – sako Buzzas. – Bet aš užaugau ir mielai pasidalinsiu savo šeimos namais, net pica. Tik pasistenkite, kad šį kartą mano tarantulas, Axlas, nepabėgtų“, – rašoma pranešime. 

„Vienas namuose“ namas / „Airbnb“ nuotr.
„Vienas namuose“ namas / „Airbnb“ nuotr.

„Fox news“ rašoma, kad viešnagės metu svečiai apsistos šventinėmis lemputėmis išpuoštame name, kuriame jų lauks ne tik Buzzo tarantulas, veidą deginančios putos po skutimosi, bet ir galybė spąstų. Per vakarienę svečiai galės kimšti mikrobangų krosnelėje pašildytus makaronus ir stebėti naujausią filmo „Vienas namuose“ versiją.

Išskirtinę nakvynę nuo gruodžio 7 d. bus galima užsisakyti per programėlę „Airbnb“.

Įdomu tai, kad už vaikystės svajonės įgyvendinimą nereikės pakloti didžiulės pinigų sumos – gruodžio 12 d. įvyksianti viešnagė kainuos vos 25 JAV dolerius.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai