Aidas Reklys, pristatydamas savo vardo sportinių drabužių kolekciją, lediniu podiumu čiuožė ir pats

Aidas Reklys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-24 20:42
Ketvirtadienio vakarą daugkartinis dailiojo čiuožimo čempionas, net septynis kartus Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate dalyvavęs Aidas Reklys draugus ir gerbėjus pakvietė į Vilniaus naktinį klubą „One Two“. Čia savo 32-ojo gimtadienio proga jis pristatė pirmąją paties kurtų sportinių drabužių kolekciją „Reklys“ ir nuotaikingai atšventė sukaktį.

Pamatyti sportinių drabužių „Reklys“ kolekcijos ketvirtadienio vakarą susirinko būrys svečių – A.Reklį naujo verslo ir gimtadienio proga sveikino draugai, artimieji, kolegos iš LNK šou „Šokiai ant ledo“: Aido buvusi partnerė Katerina Voropaj, Justinas Lapatinskas, Daumantas Mikučionis, Vytautas Mackonis, Andrius Butkus, Asta Baukutė ir kiti, taip pat – Ingrida Kazlauskaitė, Edvardas Žičkus. Jie sportininkui dovanojo gėles, saldumynus.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

A.Reklio kolekcija susirinkusiems svečiams pristatyta itin originaliai: vidury baro šokių aikštelės buvo įrengta čiuožykla iš ledo, taigi visi modeliai drabužius pristatė čiuoždami pačiūžomis. Dalis svečių patys pristatė A.Reklio kurtus drabužius: lediniu podiumu čiuožė ir A.Butkus, ir J.Lapatinskas, ir V.Mackonis. 

Pagrindiniu modeliu tapo pats A.Reklys. „Aš myliu ledą! Negaliu be ledo. Čiuožti noriu visur ir visada, nes tai – mano aistra“, – sakė jis. Iš viso lediniu podiumu čiuožė septyni skirtingus sportinius kostiumus pristatę modeliai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Įkvėpė diskomfortas

Kurti sportinių drabužių kolekciją A.Reklys nusprendė dėl to, kad apranga, kurią anksčiau vilkėdavo sportuodamas, jam kėlė diskomfortą – sportininkas nesijautė patogiai. Tuo tarpu kolekcijos „Reklys“ drabužiai, anot jo, yra pritaikyti ne tik dailiojo čiuožimo atstovams, bet ir kitų sporto šakų atstovams, taip pat – sporto mėgėjams. 

„Sportuojant Rusijoje, Amerikoje man nebuvo patogu – dažnai vilkint sportinę aprangą būdavo šalta, treniruojantis trukdydavo prakaitas. Todėl ir nutariau apranga rūpintis pats“, – Žmonės.lt paaiškino A.Reklys. Tiesa, sportininko norus už jį įgyvendino kiti: „Aš pateikiau savo idėjas, labai atidžiai rinkau medžiagas – visas čiupinėjau, glamžiau, rūpinausi, kad visos būtų pačios geriausios.“

Anot sportininko, būtent medžiaga ir yra pagrindinis jo kolekcijoje demonstruotų drabužių privalumas. Ketvirtadienį jie pirmąkart pristatyti viešai.

A.Reklys atviravo, kad norėtų drabužių pristatymą surengti ir Jungtinėse Amerikos Valstijose – ten jis išskris jau pirmadienį. „Draugams jau nusiunčiau drabužių pavyzdžius – sakė, kad labai gerai“, – tikino jis. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai