Agneta Kleizienė atskleidė savo plaukų priežiūros įpročius

Agneta Kleizienė / Projekto partnerio nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Jaunystės namų „Molecule“ savininkė Agneta Kleizienė visur ieško aukščiausios kokybės. Sveiką gyvenimo būdą palaikanti žavi moteris atsakingai renkasi ne tik maisto produktus ir grožio priemones, bet ir elektronines technologines naujoves, kurias naudoja savo plaukų priežiūrai.

Niekas nepaneigs, kad Agnetos šviesūs plaukai visuomet atrodo lyg ką tik paliesti plaukų stilisto rankų. Purūs, pakilę ties šaknimis, dailiai krentantys, visai tiesūs arba lengvai banguoti. Tačiau versli moteris kasdien į grožio salonus nevaikšto – tiesiog turi atsirinkusi tinkamus plaukų kosmetikos gaminius, džiovintuvą, tiesinimo ir garbanojimo žnyples. 

„Manyčiau, kad plaukų gausa ir struktūra – paveldimas dalykas, tačiau jų estetinė išvaizda jau yra susijusi su priežiūra. Turėdama omenyje priežiūrą nekalbu apie nesibaigiančias procedūras kirpyklose. Užtenka plaukų nedeginti nekokybiškais prietaisais, nenaudoti produktų su silikonais, pasirinkti tinkamą kirpimą ir kuo rečiau plaukus alinti ekstremaliais spalvų pokyčiais. Eksperimentuoju tik su plaukų ilgiu, bet niekada su spalva, nes žinau viso to kainą. Kasdien renkuosi naudoti švelnų šampūną ir visada ant plaukų galų užtepu kaukę“, – plaukų priežiūros įpročius atskleidžia Agneta.

Kosmetikos gaminių sudėtį išmananti A.Kleizienė tikina, kad kuo švaresnės sudėties šampūnas, tuo mažiau kaupiasi jo likučių ties šaknimis. Ji vengia „sunkios“ sudėties silikonais pripildytų šampūnų, nes būtent švari galvos oda ir padeda taip viliojamai plaukams pakilti ties šaknimis: „Sausindama plaukus džiovintuvu visada palenkiu galvą žemyn, o kai ją vėl pakeliu – plaukai gražiai pasipučia.“

Agneta Kleizienė / Projekto partnerio nuotr.

Plaukų priežiūros rutinoje išbandyti ir įvertinti plaukų formavimo prietaisai – ne mažiau svarbūs. Agneta žino, kad iš tradicinių džiovintuvų pučiamas karštas oras, įprastos tiesinimo ir garbanojimo žnyplės svilina plaukus, todėl jos vonios kambaryje puikuojasi išmanieji „Dyson Supersonic“ plaukų džiovintuvas, kuris džiovina ne karščiu, o oro srautu, ir „Dyson Corrale“ tiesintuvas.

„Asmeniškai mane labiausiai sužavėjo šiuo tiesintuvu namuose atliktas eksperimentas, kurio metu vieną plaukų pusę formavau su „Dyson Corrale“, o antrą – su kito prekių ženklo tiesinimo žnyplėmis. Lyginau, kaip čirška plaukai, kaip greitai susiformuoja garbanos. Rezultatai kalba patys už save, nes panaudojus „Dyson Corrale“ plaukai nesišiaušė, blizgėjo ir atrodė itin sveiki. Tačiau tuo nesistebiu, nes suimant ir modeliuojant plaukus lanksčiosios plokštelės leidžia sukurti šukuoseną su mažesniu karščio poveikiu, atsiranda mažiau neklusnių plaukų. Šios žnyplės praktiškos dar ir dėl to, kad ne tik tiesina, bet ir banguoja plaukus. Kaip vieną pagrindinių privalumų įžvelgiu ir belaidį naudojimą. Itin patogu, nes įkrautą tiesintuvą gali naudoti be laido ir formuoti plaukus, kad ir kur bebūtum.“

„Dyson Corrale“ tiesintuvo kaitinimo sistema savo šeimininkus stebina išmaniąja kontrole. Įkrautą prietaisą galima naudoti skrendant lėktuvu, o kadangi šis įrenginys numato universalią įtampą, jį drąsiai galima įkrauti ir būnant užsienyje.

Daugiau informacijos: https://www.dyson.lt/

„Dyson Corrale“ tiesintuvas / Projekto partnerio nuotr.
Agneta Kleizienė / Projekto partnerio nuotr.
Skaitykite daugiau