Agness Landau Verkių parke pozavo vasariškai karštoje fotosesijoje

Agness Landau / Dovydo Sapario (www.dovydassaparis.com) nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pramogų pasaulio atstovė Agness Landau ką jau ką, bet pozuoti prieš fotoobjektyvą tikrai mėgsta ir nė kiek nesivaržo, o kodėl atėjus vasarai nepabandžius pozuoti pasakiško grožio gamtoje? Fotografas Dovydas Saparis (22) fotosesiją kartu su Agness surengė vasara alsuojančiame Verkių regioniniame parke.

Agness Landau / Dovydo Sapario (www.dovydassaparis.com) nuotr.

Šiaulietis fotografas D.Saparis daug laiko praleidžia skirtinguose Lietuvos miestuose – fotografavimas jau kurį laiką tapęs ne tik vaikino hobiu, bet ir darbu.

„Fotografuoju nuo pat vaikystės, tačiau tik prieš keletą metų, grįžęs iš kelionių po Europą supratau, kad tai galėtų būti ne tik hobis, bet ir darbas. Vasaros sezono metu daugiau dirbu ties vestuvine fotografija, tačiau būna akimirkų, kai nusprendžiu padaryti ir keletą asmeninių fotosesijų“, – Žmonės.lt sakė D.Saparis.

Šįkart asmeninės fotosesijos modeliu tapo Agness Landau – tai jau antras kartas, kuomet ji pozuoja prieš Dovydo fotoobjektyvą. Jiedu pažįstami nuo praeitos vasaros:  Šiauliuose Agness pozavo pirmajai fotosesijai, kurios tikslas buvo atskleisti jos moteriškumą.

Šįkart A.Landau pozavo pasakiško grožio gamtos apsuptyje – Verkių regioniniame parke ir nors norėjo  dar seksualesnės fotosesijos, fotografas nusprendė apsiriboti subtiliu erotiškumu.

Agness Landau / Dovydo Sapario (www.dovydassaparis.com) nuotr.

„Prieš keletą savaičių buvo įdomu netikėtai Vilniaus senamiestyje vėl sutikti kažkur skubančią Agness. Kaip tik tuo metu turėjau šiek tiek laisvo laiko, todėl iškart pasiūliau jai padaryti mini fotosesiją, kuri įvyko žaibiškai greitai ir visiškai neplanuotai (šypsosi). Visada norėjau nuvykti į Verkių regioninį parką, kuriame galima rasti ne tik magiškų gamtos vietų, bet ir puikių vietų fotosesijoms, todėl pasiūliau nuvykti būtent ten. Fotografuoti Agness labai paprasta, kadangi ji puikiai žino, kaip pozuoti prieš objektyvą ir puikiai išklauso visus mano patarimus. Šįkart Agness labiau norėjo erotinės fotosesijos, tačiau nusprendžiau apsiriboti ties subtilesnio pobūdžio fotografijomis“, – šyptelėjo D.Saparis.

Agness Landau pozavo Verkių regioniniame parke (5 nuotr.)
Dovydo Sapario (www.dovydassaparis.com) nuotr.
+2

Niekam ne paslaptis, kad A.Landau – prieštaringai vertinama asmenybė. Vis dėlto fotografas teigė į asmeniškumus nesileidžiantis ir aplinkinių nuomonių neklausantis.

„Fotografuodamas prieštaringai vertinamą asmenybę neapsunkinu savęs ir nekvaršinu sau galvos tolerancijos ir netolerancijos klausimais. Man svarbiausia yra padaryti gražias nuotraukas, kurios patiktų ne tik man, bet ir žmogui, kurį fotografuoju“, – įsitikinęs D.Saparis.

Agness Landau / Dovydo Sapario (www.dovydassaparis.com) nuotr.

 

Skaitykite daugiau