Agness Landau tapo Evos Ghoui kurtų suknelių ir maudymosi kostiumėlių modeliu: „Ji yra tobula“

Agness Landau / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Transseksualė Agness Landau tapo Evos Ghaoui kurtų suknelių ir maudymosi kostiumėlių modeliu. Ji įsiamžino naujoje „Eva Luxury dress & seimmwear“ fotosesijoje.

„Agness – nepakartojamai graži, tiesiog tobulo grožio. Be to yra idealus modelis, turintis nuostabią figūrą ir pačias ilgiausias kojas, ant jos mano kurti drabužiai gula tiesiog idealiai“, – Žmonės.lt kalbėjo E.Ghaoui.

Pastaraisiais metais Eva daugiau dėmesio skyrė ne tik darbui nuosavame grožio salone, bet ir itin mėgstamai veiklai. Laisvu metu ji siūdavo. Kas iš to išėjo? E.Ghaoui netrukus pristatys naują kolekciją, kurią sudaro 15 suknelių ir 5 maudymosi kostiumėliai.

Agness Landau ir Eva Ghaoui / Asmeninio albumo nuotr.

„Ilgai neturėjau laiko prisėsti prie drabužių kūrimo, tačiau vėl grįžau prie to, ką labiausiai mėgstu“, – sakė ji.

E.Ghaoui kolekcijoje – šilkinės, šifoninės, su aksomu derintos suknelės. Kai kurios jų – paįvairintos įdomiomis, spalvingomis detalėmis, korsetais, ryškiais akcentais.

Agness Landau ir Eva Ghaoui / Asmeninio albumo nuotr.
Agness Landau ir Eva Ghaoui / Asmeninio albumo nuotr.

„Man labai patinka pastelinės ir ryškios, neoninės spalvos, ypač vasarą. Negaliu neatkreipti dėmesio į merginas, kurios kur nors prie ežero apsivelka ryškiais drabužiais. Prisižiūriu visko, o paskui pati ką nors sugalvoju“, – sakė ji.

Šiai kolekcijai organizuota fotosesija bus labiau įvaizdinė, skirta klientėms susipažinti su E.Ghaoui darbais. Visas veiksmas buvo fiksuotas Vilniaus botanikos sode, vėliau persikėlė į fotostudiją.

Skaitykite daugiau