Agnės Jagelavičiūtės vyras Mantas Volkus su jųdviejų sūnumi pramogavo dinozaurų parke

Mantas Volkus su sūnumi Leonu / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio popietę Vilniuje tėvai su savo vaikais rinkosi apžiūrėti milžiniškų riaumojančių dinozaurų. Sostinėje atidarytas pirmasis Baltijos šalyse dinozaurų parkas ant stogo, kuris sudomino ir Agnės Jagelavičiūtės vyrą, verslininką Mantą Volkų su jųdviejų sūnumi Leonu.

Pirmasis Baltijos šalyse dinozaurų parkas įkurtas ant prekybos centro „Ozas“ stogo. Renginys pritraukė būrį vaikų, kurie su tėvais atvyko apžiūrėti milžinų.

Tarp lankytojų – Edita ir Darjušas Lavrinovičiai, Tatjana ir Kšyštofas Lavrinovičiai, Diana Dargienė, Lavija Šurnaitė, Kristina Savickytė-Damanskienė ir kiti.

Parke pasirodė ir verslininkas Mantas Volkus su sūnumi Leonu.

Pirmojo Baltijos šalyse dinozaurų parko ant stogo atidarymas (49 nuotr.)
+43
Pirmojo Baltijos šalyse dinozaurų parko ant stogo atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Pirmą kartą atvykome į renginį. Šįkart vieni, be mamytės. Bet sūnus jaučiasi puikiai, saulė šviečia, leidžiame nuostabiai laiką“, – Žmonės.lt sakė Mantas Volkus.

Vyras teigė, kol sūnus buvo mažesnis, su juo panašiuose renginiuose nesilankė.

„Dabar sūnui metai ir 9 mėnesiai. Jis jau pakankamai didelis, todėl jau važiavo kartu. O ir sąlygos – tiek geografinės, tiek oro – leido tai sėkmingai padaryti. Tad pasinaudojome šia proga ir labai džiaugiamės.“

Pirmojo Baltijos šalyse dinozaurų parko ant stogo atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kaip paprastai leidžia laiką su sūnumi? „Stengiamės su vaiku laiką leisti gamtoje, vilioju sūnų aktyviu laisvalaikiu“, – kalbėjo Mantas.

Žmonės.lt primena, kad Agnė ir Mantas susipažino 2013 metų vasarą, o gruodį, praėjus trims mėnesiams po pažinties, susituokė Kėdainių rotušėje.

Sūnaus pora susilaukė 2014 metų spalį.

Pirmojo Baltijos šalyse dinozaurų parko ant stogo atidarymas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau