Agnės Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukra / TV3
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-26 11:25
Priešingai nei daugelis žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia – jo nuotraukas dažnai galima pamatyti Agnės socialinių tinklų paskyrose, kur ji ne tik dalijasi stiliaus patarimais, bet ir klausia kitų mamų nuomonės vienu ar kitu vaikų auginimo klausimu. Bet štai televizijoje Leonas dar nesirodė.

Šį sekmadienį Agnės sūnaus Leono debiutas – jis kartu su mama filmavosi tėvams skirtoje laidoje „Mamyčių klubas“. A. Jagelavičiūtė kartu su laidos vedėja Indre Kavaliauskaite-Morkūniene pasidalijo receptais, ką įdomaus galima pasigaminti piknikui su vaikais.

„Jeigu anksčiau sūnus maistui jokių pretenzijų neturėjo, dabar jis nori valgyti tik visus produktus atskirai, o ne sumaišytus. Todėl pasiūlysiu pasiruošti daugybę dėžučių su atskirais ingredientais, kuriuos mėgsta vaikai, o kartu sudėjus gaunasi puikios salotos tėvams“, – idėja dalijosi Agnė, kuri yra ir dviejų receptų knygų autorė. Tarp maisto ruošos netrūko ir mamiškų pokalbių. A. Jagelavičiūtė atskleidė, ką ruošiasi veikti vasarą ir kodėl Leonas nelanko darželio.

Laidoje taip pat dalyvavo ir TV prodiuserė Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė, kuri leidosi į vežimėlio paieškas. Ne veltui tėvai dažnai jį vadina vaikučio karieta ar ratais – vežimėlis turi būti tobulai patogus kūdikiui ir absoliučiai tinkantis tėvams.

TV3
TV3

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai