Agnės Jagelavičiūtės negąsdina pokyčiai: tokios šukuosenos dar neturėjo

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-07 21:35
Stebinti, šokiruoti, kartais net šiek tiek paerzinti nebijanti stilistė ir žurnalo „AŠ Ikona“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė yra išbandžiusi įvairiausias šukuosenas, tačiau naujausioji – tiesiog pribloškianti. Ilgi, tamsios karamelės spalvos plaukai, ar tai bus viena madingiausių šio rudenio tendencijų?

Nepaslaptis, jog į Agnę Jagelavičiūtę lygiuojasi daugelis Lietuvos merginų. Jos žavisi ne tik moters mintimis, bet ir išvaizda, stiliaus idėjomis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ištikima savo gerbėjams Agnė, per naujausio „Aš Ikona“ žurnalo numerio pristatymą nusprendė ir vėl nustebinti. Stilistė atvyko pasipuošusi rudais, žvilgančiais, ilgais plaukais.

Prie rusvos suknelės naujoji šukuosena puikiai derėjo. Tiesa, dauguma moterį sunkiai atpažino. Dar prieš keletą mėnesių ji vaikštinėjo šviesiais trumpais plaukais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien geros nuotaikos naujausio „AŠ Ikona“ numerio pristatyme netrūko, be A. Jagelavičiūtės stilingus apdarus ir nepriekaištingą skonį demonstravo ir kiti svečiai.

Jaukiame vakarėlyje apsilankė Lietuvos garsenybės bei žinomi žmonės. Dalyvavo marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, Dovilė Filmanavičiūtė, Robertas Kalinkinas, Karolina Meschino, Gabrielė Martirosianaitė, Dalia Ibelhauptaitė, Lukas Gricius, Gražina Baikštytė, Rima Olberkytė-Stankus, Erica Jennings ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai