Agnė Zuokienė: „Tašką santykiuose nusprendžiau dėti po prisipažinimo apie neištikimybę“

Agnė Zuokienė / Gretos Skaraitienės ir LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-11 09:12
„Po to kai Artūras prisipažino neištikimybę... Kai pasako tai į akis tau, tavo vaikams, tada aš jau tikrai pasakiau, kad, na, „sorry“... Taigi taškas buvo jo paties prisipažinimas“, – išskirtiniame interviu pasakoja Agnė Zuokienė, pastaruoju metu vis dažniau prisistatanti Andriulytės pavarde.

Tai pirmas kartas, kai buvusio Vilniaus mero, 53 metų politiko ir verslininko Artūro Zuoko žmona ryžtasi atvirai papasakoti ne tik tai, kodėl po 30 kartu praleistų metų, iš kurių santuokoje net 27, nusprendė skirtis, ką teko patirti santuokos metu, bet ir tai, kodėl šiandien jaučiasi nesaugi.

Pokalbiui su Agne Zuokiene laida „Nuo... Iki...“ susitiko ne šeimos namuose viename patraukliausių sostinės rajonų Užupyje, pro kurių langus atsiveria stulbinantys Vilniaus senamiesčio vaizdai, bet Klaipėdos viešbutyje.

Pokalbyje – daug pauzių ir ašarų. Pajūryje Agnė gyvena kiek daugiau nei mėnesį. Ji tvirtina, kad iš Vilniaus į Klaipėdą atvažiavo vejama baimės ir nerimo dėl savo saugumo, be to, nori susigrąžinti dvasios ramybę.

„Aš visiems draugams esu prisiekusi ir pasakiusi, kad, jeigu kas nors su manimi nutiktų šiame gyvenime, tai yra tik vieno žmogaus darbas“, – teigia Agnė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ su Agne Zuokiene – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Agnė ir Artūras Zuokai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Agnė ir Artūras Zuokai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Agnės ir Artūro Zuokų skyrybų byla imta nagrinėti dar 2019-aisiais. Tuomet teisme buvo aptariami turto dalybų, vaikų globos ir visi kiti klausimai. Tačiau tik 2020-ųjų gruodį Agnė galiausiai pasikeitė savo pavardę – iš Zuokienės ji feisbuke tapo Andre. 

Susisiekus su moterimi, portalui Žmonės.lt ji tąkart sakė, kad pavardę pasikeitė oficialiai, tačiau plačiau komentuoti šio įvykio nepanoro.

Kartu Agnė ir Artūras nugyveno daugiau nei 25-erius metus. Pora susilaukė trijų vaikų: Emilijos, Gabrielės ir Domanto. 

„Mūsų šeimoje krizė prasidėjo, kai įsijautėme į politinius, visuomeninius reikalus. Nebekalbėjome apie vaikus, vienas kitą, jausmus, o tik apie tai, ką padarė premjeras, ką sakė prezidentas, kas vyksta partijoje. Mes vienas kitam tapome politologais“, – žurnalui „Žmonės“ 2019-ųjų metų liepos mėnesį sakė Agnė. 

„Santuoka tikrai nebuvo labai normali: daugybė emocijų, lūkesčių, reiklumo ir dvidešimt keturias valandas septynias dienas per savaitę trunkantis darbas. Tai tikriausiai ir buvo pirmoji klaida. Kai dirbi šeimos versle – nėra savaitgalių, nėra ramių vakarų, o įtampa ir bėgimas tampa natūraliu gyvenimo ritmu. Niekada nekontroliavau savo vyro – atvirkščiai – pasitikėjom vienas kitu besąlygiškai. Mes pavargome. Esame klystantys, įvykių, galingos gyvenimo srovės nešti žmonės, kuriems likimas skyrė neeilinių išbandymų. Patyrėme daug nesėkmių, kovos nualina, kasdienybė tampa kova, išsivaduoti tampa sunku“, – apie skyrybas yra kalbėjusi A.Zuokienė. 

Naujausi straipsniai