Agnė Zuokienė „Auksiniuose svogūnuose 2015“ pretenduoja į „Metų mokslininkės“ titulą

Agnė Zuokienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-26 12:33
„Anksčiau, ieškodami kandidatų „Auksinių svogūnų“ nominacijoms, turėdavome kaip reikiant revizuoti visus kalendorinius metus. O šiemet vos spėjame sekti įvykius, ypač po savivaldybių tarybų rinkimų. Politikai ir jų žmonos kaip niekada stengiasi“, − sako ironiškai šypsodamasis linksmiausiai apdovanojimų ceremonijai besiruošiantis Arūnas Valinskas.

Iki „Auksinių svogūnų 2015“, kuriuos jau balandžio 1-ąją, 19.30 val., tiesiogiai iš Vilniaus „Compensa“ koncertų salės transliuos TV3 televizija, liko mažiau nei savaitė. A. Valinskas atskleidžia keletą intriguojančių akcentų, kuriuos ruošia ištikimiausiems įspūdingo renginio gerbėjams.
 
„Rinkimų įkarštyje „sparnuotai“ pasisakiusi, tuo metu dar sostinės mero, Artūro Zuoko žmona Agnė pretenduoja tapti „Metų mokslininke“. Gali būti, kad ji bus pripažinta genetike, atradusia „sumaišytų vaikų“ sąvoką“, − intriguoja apdovanojimų autorius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnė Zuokienė gailisi dėl žodžių apie „maišytus vaikus“, bet nuomonės apie šeimą nekeičia
 
Į „Metų dresuotojo“ titulą, pasak A. Valinsko, rimtai kėsinasi socialinių tinklų rekordininkė, TV3 projektų „Šuolis“, „Šok su manimi“ dalyvė Monika Šalčiūtė, televizijos eteryje sutramdžiusi patį Jurijų Smoriginą.
 
„Ryškių įvykių netrūko ir Egidijaus Dragūno-Selo gyvenime. Juos tiesiog būtina įvertinti. Per „Auksinių svogūnų 2015“ ceremoniją visa Lietuva pagaliau sužinos, ką jis veiks baigęs muzikinę karjerą. Manoma, kad jau rudenį jis bus pakviestas į šauktinių kariuomenę ir, žinoma, tarnaus „Dragūnų“ būryje“, − atskleidžia ceremonijos vedėjas.
 
Humoro fiestoje bus rimtai svarstomas ir naujas mūsų šalies pavadinimas, įkvėptas Loretos Graužinienės. Ką žiūrovai ir organizatoriai mano apie naujadarą „Lie-va-tu“, sužinosime jau balandžio 1-ąją.
 
Tai – tik maža dalis įspūdingo renginio, eterio šviesą išvysiančio jau šešioliktąjį kartą. Apdovanojimų kūrėjai ir vedėjai – A. Valinskas ir Beata Tiškevič – žada, kad bus juokinga iki ašarų.
 
Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ – balandžio 1-ąją 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama