Agnė Kuzmickaitė pateko į „Vogue“ prestižinių dizainerių sąrašą

Agnė Kuzmickaitė: 2017-2018 m. ruduo ir žiema / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-25 11:52
„Kai tavo kolekcija yra „Vogue“... jaučiuosi labai laiminga“, — brūkštelėjusi socialiniame tinke „Facebook“ drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė pasidalijo nuoroda į žurnalo „Vogue“ internetinį puslapį. Prieš porą dienų jis įtraukė lietuvę į sąrašą mados kūrėjų, kurių kolekcijas pristato „Podiumo“ skiltyje. 

Šiame prestižiniame sąraše lietuvės pavardė — pirmoji ir vienintelė. Abėcėlės tvarka išdėstytus vardus bei pavadinimus nuolat naršo tūkstančiai mados aistruolių visame pasaulyje.

Britiškasis „Vogue“ pristato dešimt modelių iš artėjančiam rudeniui ir žiemai skirtos A. Kuzmickaitės kolekcijos — putliais trimačiais drugeliais dekoruotas striukes, sukneles, sijonus bei džemperius. Ją dizainerė parodė vasarį Ukrainos sostinėje vykusioje tarptautinėje Kijevo mados savaitėje „Mercedes-Benz Kiev Fashion Days“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Sveikinu! Jei jau „Vogue“ publikavo tavo kolekciją, pristatytą ne vakar, o prieš keletą mėnesių, reiškia, kad jiems labai patiko. Atsitiktinumų ten nebūna“, — iš Londono atskriejusi pažįstamos ryšių su visuomene agentūros vadovės žinutė maloniai nustebino A. Kuzmickaitę.

„Buvau kažkada skulptoriaus Mindaugo Navako paskaitoje ir įstrigo jo mintis apie tikslus: mieliau būčiau ne garsiausiu Lietuvos skulptoriumi, o eiliniu pasaulinio lygio menininku. Pamačiusi savo pavardę tame dizainerių sąraše vėl prisiminiau tuos žodžius. „Vogue“ pripažinimas reiškia, kad „Agnė Kuzmickaitė“, kaip mados ženklas, egzistuoja ne tik Lietuvoje“, — džiaugėsi dizainerė.

Po pastarojo kolekcijos pristatymo Kijeve britai Martynas Robertsas ir Tony's Glenville'as, perspektyvius dizainerius palaikančios programos „Fashion Scout“ iniciatoriai, neslėpė, kad kitąsyk tikisi ją išvysti ir Londono mados savaitėje.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai