Agnė Kuzmickaitė – Niujorke kartu su mados pasaulio įtakingiausiomis asmenybėmis: susitiko su Anna Wintour

Agnė Kuzmickaitė Niujorke sutiko įtakingąją Anną Wintour/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-17 13:16
Viena garsiausių šalies drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė atvirauja: „Mano tikslas – nuolat žengti į priekį, tad neapsiriboju Lietuvoje vykstančiais mados procesais“.

Kasmet Lietuvoje bei tarptautinių mados savaičių renginių metu autorines kolekcijas pristatanti A. Kuzmickaitė neseniai sudrebino mados vandenis ir Paryžiuje. Ten vyko dainininkės, hitų „Let me love you“ bei „Anywhere“ atlikėjos Ritos Oros koncertas, kuriame mergina pasipuošė dizainerės kurtu deriniu: drugeliais marginta glaustinuke, kepure ir to paties rašto įspūdingais batais virš kelių. O štai vos prieš kelias dienas A. Kuzmickaitė grįžo iš Niujorko, kuriame dalyvavo dviejų dienų tarptautinėje konferencijoje „Forces of Fashion“.

Agnė Kuzmickaitė Niujorke kartu su vyru Sauliumi Prūsaičiu/Asmeninio archyvo nuotr.
Agnė Kuzmickaitė Niujorke kartu su vyru Sauliumi Prūsaičiu/Asmeninio archyvo nuotr.

Garsiausio mados žurnalo „Vogue“ jau trečią kartą surengtoje konferencijoje šįkart buvo diskutuojama kokia kryptimi juda mados pasaulis, aptarta jo transformacija per paskutiniuosius dešimtmečius, iššūkiai, su kuriais nuolat susiduriama, ir svarstomi globalūs tvarumo bei etninės modelių įvairovės klausimai. Renginio dalyviai – įtakingiausios mados industrijos asmenybės: pradedant aktyviai kuriančiais dizaineriais Tomu Fordu, Donatella Versace, „Proenza Schouler“ duetu, atlikėja Cardi B ir baigiant legendiniu modeliu Cindy Crawford su dukra Kaia Gerber. Diskusijas moderavo garsūs mados žurnalistai, tarp kurių Hamish Bowles ir, žinoma, žurnalo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour.

Agnė Kuzmickaitė Niujorke kartu su mados pasaulio įtakingiausiomis asmenybėmis/Asmeninio archyvo nuotr.
Agnė Kuzmickaitė Niujorke kartu su mados pasaulio įtakingiausiomis asmenybėmis/Asmeninio archyvo nuotr.

Vienas iš renginio partnerių – socialinis tinklas „Instagram“, tad konferencijos metu gausiai aptarta tinklo įtaka mados pasauliui. „Vogue“ žurnalistės Lynn Yaeger moderuojamoje diskusijoje savo patirtimi dalinosi ir „Balmain“ mados namų kūrybos vadovas Olivier Rousteing. Juk būtent „Balmain“ buvo vieni pirmųjų luxury prekės ženklo komunikaciją perkėlusių į „Instagram“ platformą.

Agnė Kuzmickaitė su „Vogue“ redaktore Anna Wintour/Asmeninio archyvo nuotr.
Agnė Kuzmickaitė su „Vogue“ redaktore Anna Wintour/Asmeninio archyvo nuotr.

Konferencija „Forces of Fashion“ surengta Manhatane, „Springs studios“, kur kasmet vyksta Niujorko mados savaitės renginiai. Joje Agnė Kuzmickaitė buvo vienintelė dalyvė iš Lietuvos. Ji pasakojo, jog programa buvo labai intensyvi, o pati konferencija suorganizuota ypač profesionaliai bei nustebini dideliu apsaugos darbuotojų skaičiumi.

„Mano tikslas – nuolat žengti į priekį, tad neapsiriboju Lietuvoje vykstančiais mados procesais ir kasmet keliu sau iššūkį vis kitais būdais susipažinti su plačiaisiais mados pasaulio vandenimis bei tapti jų dalimi. Na, o dalyvavimas pasaulinio lygio konferencijoje – vienas iš būdų. Vien buvimas tarp tokių garsių mados pasaulio asmenybių įkvepia, o ką jau kalbėti apie gausybę naudingų kontaktų su mados žurnalistais, stilistais bei garsiausiomis Niujorko fashionistomis, kuriuos užmezgiau renginio metu“.

Tiesa, Agnė turėjo galimybę susipažinti ne tik su žurnalistais ar stilistais, bet ir su pačia konferencijos šeiminininke, „Vogue“ redaktore, Anna Wintour. „Tai – kažkas neįtikėtino! Ši pažintis – išties neeilinė. Susižavėjau Annos Wintour absoliučiu atsidavimu mados pasauliui ir nuoširdžiu rūpesčiu jaunosios kartos dizaineriais“, – pasakojo dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

Naujausi straipsniai