Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis: „Mados keičiasi, o namai išlieka tie patys“

Agnė Kuzmickaitė ir Saulius Prūsaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 12:00
Septynerius metus laimingai susituokę dizainerė Agnė KUZMICKAITĖ (36) ir dainininkas Saulius PRŪSAITIS (40) sako, kad nepastoviame meno pasaulyje tik šeima sukuria stabilumo iliuziją ir prasmę. „Su ja smagiau džiaugtis savo karjeros pasiekimais, sekmadienį eiti į teatrą, jaukiai vakarieniauti ar važiuoti prie jūros. Viską smagiau daryti su mylinčiais žmonėmis“, – tikina pora.

Greičiausiai, svarsto Agnė, gerus santykius padeda išsaugoti žinojimas, kad vyras ją myli besąlygiškai. „Širdį glosto jausmas, kad kitam žmogui esi vienintelis“, – neslepia. O Saulius kitaip ir nemoka. Pagarbą moterims jam įskiepijo tėvai. „Iki šiol neįsivaizduoju, kad moterys galėtų būti piktos, apgaudinėti ar meluoti. Man jos yra gerumo ir švelnumo įsikūnijimai. Jei moteris mane apgautų, net neįstengčiau to suprasti“, – gūžteli pečiais.

Tačiau kartais, prisipažįsta, santykius tenka lopyti, adyti ir taisyti, nes vyrai su moterimis visada riejosi ir riesis. „Pavyzdžiui, mane erzina, kai Agnė nuolat žiūri Ivano Urganto pokalbių laidą, o ji nervinasi, kai aš žiūriu „Discovery“! Atmosfera namuose kartais taip įkaista, kad suvokiu: šį vakarą mes negalime būti kartu. Būna, net einu į savo studiją nakvoti – ir ką?..“

O kaip jie tvarkosi namie, kai abiejų profesijose tiek daug chaoso, kreizo? Nejaugi jų namuose nėra ryškiai rožinio fotelio?.. Teoriškai galėtų būti, sutinka Agnė. Bet ryški spalva ir efektingi daiktai greitai nusibosta. „Griežtai sakau: namie nepakęsčiau nei muzikos, nei Agnės vaivorykščių. Drugeliais išdažytos sienos man būtų siaubas – aš noriu ramybės!..“ – priduria Saulius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite.

Žurnalas „Žmonės" Nr. 12

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 12, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai