Agnė Kuzmickaitė ir Deimantė Andriuškaitė modelių atrankoje aiškinosi, kas taps nauja podiumo žvaigžde

Atrankos akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio popietę Vilniaus prekybos centre „Europa“ susirinko būrys gražuolių. Visos jos bandė laimę agentūros „LIMA Models“ modelių atrankoje – svajojo tapti naujomis mados pasaulio žvaigždėmis.

Gausus būrys ilgakojų gražuolių savaitgalį pradėjo besijaudindamos: susirinkusios sostinės prekybcentryje jos dalyvavo modelių atrankoje.

Tiesa, kviestos čia ne tik tos, kurios net ir nebūdamos profesionaliais modeliais atrodo it iš žurnalinių fotosesijų – agentūros atstovai ir mados profesionalų komisija atrankoje laukė visų merginų, čia ateiti kvietė ir vaikinus.

Dar kviesdami į atranką jie pabrėžė, kad ir netobulos išvaizdos, nestandartinės merginos gali tapti ryškiausiomis mados žvaigždėmis.

Deimantė Andriuškaitė ir Agnė Kuzmickaitė

Vertinti susirinkusiuosius patikėta garbingai komisijai – mados dizainerei Agnei Kuzmickaitei bei mados fotografui R.Miškai.

Prie komisijos narių prisijungusi dizainerė Agnė Kuzmickaitė pripažino, kad mados pasaulis keičiasi nuolat. Modeliams keliami kiek kitokie reikalavimai – derėtų tobulinti ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį, tobulinti save ne tik treniruoklių salėje, bet ir kaip asmenybę.

Deimantė Andriuškaitė ir Agnė Kuzmickaitė

„Aš pritariu tai minčiai, kad nors mums atrodo. kad viskas pasaulyje labai keičiasi, vis dėlto daug kas savo esme lieka nepakitę. Taip yra ir modelių pasaulyje. Kai aš augau. buvo supermodelių era – dominavo manekenės gražuolės: Claudia Schiffer, Helena Christensen, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Christy Turlington ir kt. Nors ir būdamos nebūtinai klasikinio grožio, kaip, pavyzdžiui, Kate Moss, jos buvo charakteringos, iškart atpažįstamos, pačios turėjo žvaigždės statusą.

Manau, dabar tokio tipo modelių paklausa yra mažesnė, o keliaujant po daugelį mados savaičių teko pastebėti, jog dauguma modelių yra tarsi to paties, šiek tiek neutralaus ir nelabai įsimenančio, veido tipažo – galbūt dizaineriai mieliau renkasi tokius modelius tam, kad jie nekonkuruotų su pačiu drabužiu ir būtų paprasta transformuoti pagal kolekcijos temą?“, – sakė dizainerė A.Kuzmickaitė.

Deimantė Andriuškaitė ir Agnė Kuzmickaitė

Modelių atrankos vedėja tapo pati šį darbą puikiai išmananti, podiumu nuolat vaikštanti ir skirtingose fotosesijose pozuojanti manekenė Deimantė Andriuškaitė.

Motyvuodama atrankos dalyves žinoma moteris tikino, kad būti tik gražia šiais laikais neužtenka, – kvietė būti drąsioms, nebijoti atskleisti savo charizmą.

Kartu su modelių agentūros „LIMA Models“ įkūrėja Karolina Šileikytė-Varabauskiene, garsiausių pasaulio modelių agentūrų gerai pažįstamu, ilgametę patirtį mados industrijoje turinčiu agentu Tadashi Makabe ir už naujų veidų paiešką atsakinga Dainora Eleonora Šalaviejūte renginio metu buvo tikimasi atrasti tuos modelius, kurie svajoja įsilieti į mados pasaulį.

Skaitykite daugiau