Agnė Kuzmickaitė: „Esu rami tol, kol niekas nepamosuoja raudonu skuduru“

Agnė Kuzmickaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-05 12:00
Agnės Kuzmickaitės (38) niekaip nepavadintum skandalinga dizainere. Ji nepozuoja nuoga socialiniuose tinkluose, nelieja pykčio ant konkurentų, neieško įkvėpimo svetimuose kūriniuose ir svetimuose glėbiuose.

Ji tiesiog grakščiai, ramiai ir užtikrintai eina savo keliu, o šis nuveda toli – kad ir į Londono mados savaitę, kur lietuvė jau kitą savaitę pristatys savo kolekciją. Ji pirmoji ne tik iš lietuvių, bet ir iš visų Baltijos šalių dizainerių, kuriai suteikta garbė pasirodyti pagrindinėje Londono mados savaitės programoje kartu su kitais garsiais mados pasaulio kūrėjais.

Nors Agnės arkliukas – mada, šou, didelės suknios, fotosesijos, ryškios spalvos ir tai jai tinka, tačiau gyvenime ji visai kitokia: rami, santūri, subtili, gera mama, puiki žmona... „Užtat kūryboje norisi atsigriebti: pabūti drąsiai, akiplėšiškai, bekompromisei... Viduje turiu kovotojo geną: man svarbu laimėti. Pagal horoskopą esu Jautis: rami tol, kol niekas nepamosuoja raudonu skuduru“, – juokiasi.

Ar, užsivertusi darbais, dar randa kelią į namus? Žinoma, nes dažnai dirba namie. Prisipažįsta nesanti tipiška supermamytė, į viską žiūri paprastai, vaikui nekelia itin griežtų reikalavimų. O vyrui negaili gražių žodžių. „Man jis kuo toliau, tuo labiau patinka. Svarstau, kad nepasitenkinimas poroje tikriausiai atsiranda tuomet, kai vienas tobulėja, o kitas lieka stovėti tame pačiame taške. Todėl mes abu stengiamės neapkerpėti – ir vienas kitą palaikome.“

O kaip dėl pavydo? Agnė tikra, kad kol poroje viskas sutampa, kol žmonės vienas kitą įkvepia – tol į šoną jų lengvai nenuviliosi. „Aš net nemoku vyro kontroliuoti. Būna, skambina anyta ir klausia: „Kada Saulius grįš? Kur jam koncertas?“ O aš nuoširdžiai sakau, kad nežinau... Neturiu poreikio jį persekioti skambučiais, bet Saulius ir nesukuria pagrindo – pats visada man paskambina. Be to, jis tikras romantikas, žmogus su polėkiu.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 6

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - dviratininkės Rasos Mažeikytės ir jos išrinktojo Marco Mosti vestuvės Toskanoje, pažintis su menininkų duetu „Pakui Hardware", pokalbis su „Muzikinės kaukės" nugalėtoja Aleksandra Metalnikova, įspūdingas olimpiečio Justino Kinderio ir jo žmonos Renos Saribekian medaus mėnuo Australijoje bei kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai