Agnė Kavaliauskaitė švenčia 25-erių metų gimtadienį: „Svarbiausias įvykis – spektaklio premjera“

Agnė Kavaliauskaitė / VZX photograhpy/ asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Mano gimtadienis visada tarsi asmeniniai Naujieji metai“, – sako šokėja, „Mis Lietuva 2014” Agnė Kavaliauskaitė, kovo 13-ąją mininti 25 metų jubiliejų.

Agnė kiekvieną gimimo dieną pagalvoja, ką per trumpą laiko tarpą jai pavyko nuveikti. O per pastaruosius metus jaunos ir veiklios moters gyvenime didelių pasiekimų tikrai netrūko.

„Smagu prisiminti ir padėkoti už gautą patirtį, pamąstyti apie tai, ko išmokė gyvenimas“, – neslepia A. Kavaliauskaitė.

Šiais metais gimtadienio vakarėlį ji planuoja surengti kiek vėliau, su draugėmis kur nors prie jūros, o iki to laiko – tiesiog mėgaujasi sveikinimais ir aplinkinių jai gimimo dieną parodytu dėmesiu.

Agnė Kavaliauskaitė su savo šokėjais / Asmeninio archyvo nuotr.
Agnė Kavaliauskaitė su savo šokėjais / Asmeninio archyvo nuotr.

Agnei per metus pavyko išties daug nuveikti. Ji baigė šokio magistro studijas, įgijo kvalifikaciją ir... Sukūrė pirmąjį šokio spektaklį SILENCIO. Kartu su sužadėtiniu Tomu Agnė atidarė šokių studiją jauniesiems Lietuvos šokėjėliams „Pirmasis šokis“.

„Ne tik atvėrėme naujas duris vaikams, bet ir ėmiau plėsti savo vardo šokio studiją. Per metus atsirado daugiau grupių, daugiau suinteresuotų mūsų pamokomis jaunuolių. Juos be galo pamilau“, – pasakoja A. Kavaliauskaitė.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / VZX photography nuotr.
Agnė Kavaliauskaitė su savo šokėjais / Asmeninio archyvo nuotr.

Agnei teko garbė susipažinti su treneriu Mindaugu Norbutu, kuris jai padėjo ne vienu klausimu, paskatino tobulėti.

„Sporto salėje Mindaugas prie manęs priėjo ir pasisiūlė pamokyti taisyklingai bėgioti ant bėgimo takelio, vėliau pradėjome kalbėtis apie tai, kaip pasiekti norimų rezultatų, kokius pratimus reikia atlikti ir tiesiog taip natūraliai užsimezgė mūsų pažintis. Na, o šiandien – jis yra mano asmeninis treneris, be kurio pagalbos sportuoti būtu tikrai sunku. Mindaugas savo srities asas, labai džiaugiuosi mūsų pažintimi. Kadangi mano darbas yra darbas su žmonėmis, mokymas šokti... Tai nauji atradimai kiekvieną dieną. Džiaugiuosi, kad mano gyvenime jų daugėja.“

A. Kavaliauskaitė išduoda, kad labiausiai šiais metais ją pakylėjo spektaklio premjera. SILENCIO buvo baigiamasis šokių trenerės magistro darbas, kurį puikiai įvertino tiek komisija, tiek jos artimieji.

„Du žmones vienija patirtis. Jie kaip žvėrys blaškosi po laukinę beprotybę, kol išmoksta išgyventi. Stipriausi niekada nepamirš to, ką teko išgyventi kartu, tai tampa santykių ramsčiu ir valios gyventi toliau šaltiniu. Santykis su kitu tampa dalimi tavęs – tai magiškas dualizmas, kylantis iš širdies ir proto gelmių. Šio jausmo prasmė ir vertė yra ta, kad tai mus priverčia visa savo esybe pripažinti kitam tą besąlygišką reikšmę ir vertę, kurią dėl savo egoizmo mes dažnai priskiriame tik sau patiems. Dviejų žmonių meilė, kaip kuriančioji galia, turi tapti viso mūsų gyvenimo pagrindu. Atrasti kitą – vadinasi atrasti save. O kas mus taip traukia kitame žmoguje – iki šiol yra didžiausia paslaptis“, – taip A. Kavaliauskaitė apibūdina savo šokio spektaklį.

SILENCIO A. Kavaliauskaitė vaidino su mylimuoju Tomu Legenzovu.

Agnė ir Tomas – kartu beveik aštuonerius metus. Susipažino jie Klaipėdoje, užsukę pas tą patį šokių mokytoją. „Pora tapome maždaug po mėnesio pažinties, bet pastebėjome vienas kitą išsyk“, – Žmonės.lt anksčiau yra pasakojęs T.Legenzovas.

A.Kavaliauskaitė šokti mėgo nuo vaikystės. Paauglystėje ji mokėsi ir sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ mokykloje. Tačiau, kad nori studijuoti choreografiją, aiškiausiai suprato būtent P.Fokino šokio teatre. Šokį myli ir T.Legenzovas. Būtent bendri pomėgiai šią porą ir suvedė.

Skaitykite daugiau