Agnę Kavaliauskaitę „Mis Pasaulis“ finale Londone palaikys širdies draugas Tomas Legenzovas

Agnė Kavaliauskaitė / Dariaus Gražio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Klaipėdietė Agnė Kavaliauskaitė (21) šiomis dienomis gyvena laukimo ir pačių įvairiausių emocijų nuotaika: liko vos trys dienos iki Londone įvyksiančio didžiojo grožio konkurso „Mis World 2014“, kuriame ji atstovaus Lietuvai.

Agnė Kavaliauskaitė Londone

„Viso konkurso metu, nuo pat pirmos atvykimo dienos mane užplūdo tokios stiprios emocijos, mano nuotaikų ir jausmų amplitudė dar niekada nebuvo tokia plati! Tačiau dabar, likus vos kelioms dienoms iki didžiojo finalo, širdyje – tik didžiulis džiaugsmas, jog likimas man padovanojo šią galimybę būti čia, tarp merginų iš viso pasaulio, kad galiu tai patirti ir pamatyti. Visos laukiame konkurso finalo, bus tikrai nuostabus šou!“ – su šypsena tikina Žmonės.lt kalbinta Lietuvos atstovė.

Lažybų bendrovėse aktyviai spėliojama, kas taps vakaro karaliene ir naująja gražiausia pasaulio mergina. Džiugina tai, kad mūsų šalies atstovė patenka į dešimtuką. Vis dėlto A.Kavaliauskaitė atvirauja, kad, nors ir pasitiki savimi, šioks toks jaudulys – neišvengiamas, bet patirtis – neįkainojama.

„Negaliu sakyti, kad nepasitikiu savimi ar turiu didelių baimių šiame konkurse. Į „Mis Pasaulį“ žiūriu kaip į vieną geriausių gyvenimo patirčių, gyvenimo mokyklą, savęs sustiprinimą. Šiame konkurse pamačiau daugiau, nei galėjau įsivaizduoti. Ši pažintis ir buvimas kartu su merginomis iš viso pasaulio tikrai praplėtė mano pasaulėžiūrą“, – tikino mergina.

Agnės Kavaliauskaitės akimirkos iš Londono (24 nuotr.)
+18

Kitokios konkurso spalvos

A.Kavaliauskaitė patikino, kad šio konkurso skeptikai turėtų nusivilti, mat jis, anot merginos, gerokai patobulėjęs ir nebėra „tuštučių šou“.

„Labai džiugu, kad keičiasi pati „Mis Pasaulio“ koncepcija: į šį konkursą patenka vis daugiau merginų, studijuojančių tokius dalykus kaip teisę, mediciną, žurnalistiką, ekonomiką. Labiau atsižvelgiama ne tik į merginos grožį, bet ir į protą. Tai nebe tas konkursas, kuriame merginos vaikšto su bikiniais ir mojuodamos ranka linki taikos pasauliui“, – įsitikinusi ji.

Agnė Kavaliauskaitė Londone

Paklausta, ar tikisi laimėti, A.Kavaliauskaitė teigė, kad vadovaujasi taisykle „Niekada nesakyk niekada“, tačiau svarsto, kad patekimas į dvidešimtuką jau taip pat būtų džiugus pasiekimas.

„Visuomet sau sakau, kad nėra nieko neįmanomo, ir šį kartą galioja ta pati taisyklė. Galbūt pavyks patekti į  dvidešimtuką – tai jau būtų didžiulis pasiekimas“, – teigė pašnekovė.

Didžiajame finale ją palaikys širdies draugas, grupės „ŠarkA“ atlikėjas Tomas Legenzovas: jis jau šeštadienį atvyks į Londoną.

Žmonės.lt primena, kad būtent T.Legenzovas savo mylimąją prieš tris savaites išlydėjo į Londoną.

Agnė Kavaliauskaitė Londone
Agnė Kavaliauskaitė išskrido į konkursą „Mis Pasaulis 2014“ Londone (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau