Agnė Juškienė apie Kiaušinio kaukę: „Iki dabar netikiu, kad nepažinau savo vyro“

Nerijus Juška su šeima / S.Bolnienės ir asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Buvo labai baisu. Taip, aš esu scenos žmogus ir aš lipdamas į sceną jaučiu didelį malonumą. Žinoma, tada, kai darau tai, ką moku geriausiai. Bet kai lipi į sceną daryti ko visiškai nemoki, yra visai kas kita. Man šitas išėjimas į sceną kainavo labai daug nervų. Prieš pasirodymą jaučiausi kaip liūtas narve ir vaikščiojau pirmyn atgal. Mano visas kūnas tiesiog drebėjo, net kalbėti buvo sunku, nes tiesiog drebėjau visas nuo galvos iki kojų galiukų. Man tai kainavo labai daug streso“, – apie dalyvavimą televizijos šou „Kaukės“ kalbėjo baleto primarijus Nerijus Juška.

Praėjusį sekmadienį slaptumu pasižymintis šou „Kaukės“ visus stebino netikėtomis staigmenomis. Scenoje pasirodžius naujam projekto dalyviui Kiaušiniui, laidos vedėjas Giedrius Savickas nusprendė nieko nelaukti ir nuimti jam kaukę.

Visų nuostabai, po ja slėpėsi vienas garsiausių solistų Lietuvos baleto istorijoje Nerijus Juška. Visi komisijos nariai neslėpė, kad matyti dainininko amplua garsų baleto šokėją jiems buvo didelė staigmena.

Nerijus Juška / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Man dainavimas yra didžiausias košmaras. Aš labai norėčiau dainuoti ir man labai patiktų, bet aš turiu klausą ir girdžiu, kad nepataikau į natą. Tam, kad mane įkalbėtų lipti į sceną ir dainuoti laidos komandai prireikė labai daug kantrybės.

Nemeluosiu, buvau užsispyręs ir daugiau nei du mėnesius griežtai atsisakinėjau. Bet jiems kažkaip pavyko mane palaužti. Ir nors šis išėjimas į sceną iš manęs pareikalavo daug nervų, labai džiaugiuosi, kad pavyko perlipti save“, – džiaugėsi Nerijus Juška.

Nerijus Juška / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Apie projekto slaptumą Nerijus yra girdėjęs ne kartą, tačiau visada galvojo, kad tai tik televizijos išpūstas burbulas: „Aš nesu naujokas televizijoje ir žinau, kaip ten viskas yra surežisuojama, kad sukurtų intrigas. Bet kai man pačiam teko čia dalyvauti ir viską matyti iš arti aš buvau „apšalęs“. Mane paėmė automobilis tamsintais stiklais, visą užmaskavo, uždėjo veidrodinę kaukę ir niekam nematant nuvedė į kambarėlį. Aš jaučiausi kaip koks slaptas agentas“, – nuostabos neslėpė garsus vyras.

Taip lėmė likimas, kad praėjusį sekmadienį Nerijus su visa šeima svečiavosi pas žmonos Agnės tėvus. Todėl laidą teko stebėti su seneliais. „Mūsų vaikai labai mėgsta šitą laidą ir visada atkreipia dėmesį į anonsus. Kai jie pamatė Kiaušinį sakė: mes norim žiūrėti! Kiaušinis labai panašus į batuotą katiną!“ – juokėsi Nerijaus Juškos žmona Agnė.

Nerijus Juška su žmona Agne / Asmeninio albumo nuotr.

„Aš esu plepus žmogus ir nemėgstu nieko slėpti nuo šeimos. Tačiau kai pats savo kailiu patyriau tą slaptumą, įsitraukiau į šį žaidimą ir tylėjau kaip žemę pardavęs“, – pasakojo baleto primarijus.

„Žinote, buvo labai keista kai rodė laidą mes visi kalbėjom, juokėmės, vaikai dūko, o Nerijus vis tildė visus ir klausė – kodėl mes nežiūrim laidos? Kai nuėmė kaukę Kiaušiniui supratom, kodėl vyras visus taip ramino. Likom be žado. Seneliai iš viso negalėjo patikėti, kad Nerijus dainuoja ir vis klausinėjo ar iš tiesų ten jo balsas.

Aš pati pažįstu Nerijų ir niekada nebūčiau atspėjusi, kad ten jis. Mes ne kartą atsisukome laidą dar ir dar kartą. Aš iki dabar netikiu, kad aš, Nerijaus žmona, nepažinau savo vyro. Dabar atrodo, kad visos manieros, balso tembras, tas maivymasis ant scenos – viskas jo“, – emocijomis dalinasi Agnė.

Nerijus Juška / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Nerijus Juška su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Dar daugiau, Agnė Juškienė sako, kad džiaugiasi vyro drąsa: „Matyti Nerijų komisijos kėdėje – jau įprasta. Tačiau labai džiaugiuosi, kad jam pavyko perlipti save ir išeiti iš savo komforto zonos. Tai yra labai didelis žingsnis jam. Be to, vaikams šios emocijos liks visam gyvenimui. Eva iki dabar moka dainos priedainį ir kas dieną jį mums padainuoja“, – vyro drąsa didžiuojasi moteris.

„Kaukės“ – sekmadieniais, 19.30 val. per LNK.

Nerijus Juška su šeima (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau