Ugnė Galadauskaitė gerbia Agnės Jagelavičiūtės nuomonę, tačiau šukuosenos keisti nežada

Žurnalistė Ugnė Galadauskaitė (2014 m. liepos 6 d.) / Alfredo Pliadžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-17 16:09
Nors „Eurovizija“ baigėsi prieš kelias dienas, vis dar netyla kalbos ne tik apie patį konkursą. Apie sukritikuotą Ugnės Galadauskaitės įvaizdį pasisakė ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė.

Po „Eurovizijos“ finalo internete pasipylė komentarai apie Ugnės Galadauskaitės įvaizdį. Ugnė šeštadienio vakarą tiesioginiame eteryje pranešė, kiek Lietuvos komisija skyrė balų užsienio šalių pasirodymams.

Mantas Petruškevičius feisbuke išsakė nuomonę, kad U.Galadauskaitės įvaizdis buvo neskoningas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ugnės Galadauskaitės atsakas kritikams: „Tai buvo tipiškas eurovizinis įvaizdis“

Šįkart apie Ugnę pasisakė stilistė Agnė Jagelavičiūtė. Feisbuke ji pabrėžė, kad žmonės, susiję su pramogine veikla, turi susitaikyti su tuo, kad jų išvaizda visada rūpės ir bus aptarinėjama.​

Stop kadras
Stop kadras

„O dabar – atskirai Ugnei. Jūs labai graži ir šauni, jumis žaviuosi. Bet patikėkite manim, visiems užkliuvo visai ne suknelė. Keiskite kirpėją. Tai reikėjo padaryti jau prieš porą metų. Tegu jis važiuoja pasistažuoti kur nors, kur moterys kerpa nudegintus plaukus, kur juos dažo tokiomis spalvomis, kurios juos puoselėja. Kur meistrai nepuošia savo garsių klienčių pagal dieduko Hefnerio grožio sampratą. Kur kirpėjai žino, kokio ilgio turi būti miniatiūrinės moters plaukai, kad jos trapumas atsiskleistų, o ne taptų trūkumu“, – feisbuke rašė Agnė.

Stop kadras
Stop kadras

Žmonės.lt susisiekusi su Ugne Galadauskaite, ši teigė, kad Agnės, kaip stilistės, nuomonę gerbia, tačiau šukuosenos keisti nežada.

„Į Agnės kritiką neturiu, ką pasakyti. Tai yra jos nuomonė, o ji yra ta stilistė, kurios nuomonę aš gerbiu. Tačiau tikrai nebėgsiu kirpti plaukų dėl to, kad kažkas pasakė, kad taip reiktų padaryti, tikrai nebėgsiu atsiprašinėti dėl suknelės, nes kažkas pasakė, kad kažkam ji negraži. Vienam atrodo taip, kitam kitaip“, – kalbėjo Ugnė.

Tai visgi, ar Ugnė patenkinta savo šukuosena? „Savo šukuosena nei džiaugiuosi, nei nesidžiaugiu, tiesiog visą gyvenimą mano plaukai buvo ilgi ir šviesūs. Ir niekada apie juos daugiau nieko nemąsčiau“, – reziumavo Ugnė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai