Agnė Jagelavičiūtė surengė kalėdinį vakarėlį – svečius įkvėpė tiek savo išvaizda, tiek palinkėjimais

Agnė Jagelavičiūtė / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-05 20:29
Tradiciškai kiekvienas naujas sezonas prasideda su naujo žurnalo „AŠ Ikona“ numerio pristatymu. „Virtuvės mitų griovėjams“ priklausančio leidinio komanda visus pakvietė pakilti aukščiau nuo žemės ir pažvelgti į stebuklingą vakarinį Vilnių – kalėdinis vakarėlis vyko „Radisson Blu“ viešbučio 22-ajame aukšte esančiame bare „Skybar“.

„Metų pabaiga – mistinis dalykas. Juk niekas išties nesibaigia, tačiau tai visada – ir nauja pradžia, kai gyvenimas suteikia naują šansą. Jis vadinasi „rytoj“, todėl pamiršk klaidas, išmok pamokas, paleisk blogus dalykus ir susitelk į naujus – juk ateitis visada įdomesnė už praeitį. Priimk save, susitaikyk su aplinkiniais, atleisk. Padėkok. Šiandien gyvenk taip, lyg būtų paskutinė gyvenimo diena, ir ruoškis rytojui taip, lyg tai būtų pirmoji tavo gyvenimo diena“, - pristatydama žiemos žurnalo numerį sakė jo vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė.

Žurnalo viršelį šįkart papuošė dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Donato Ivanausko pora.

„Tai – pirmas kartas, kai žurnalo „AŠ Ikona“ viršelyje yra du žmonės. Tačiau, baigiantis metams ir pasitinkant Kalėdas, norisi dovanoti visiems dar daugiau meilės ir džiaugsmo, o tai lengviausia padaryti dviese. Dėl to mes su Agne suvienijome jėgas ir prie kito projekto – vos prieš savaitę pasirodė mūsų pirma bendra knyga „Gal pavalgom?“. Taigi, dalijamės ne tik meile, bet ir skaniu maistu“, - juokėsi Alfas Ivanauskas, idėjinis „Virtuvės mitų griovėjų“ lyderis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai