Agnė Jagelavičiūtė sukvietė draugus į ikonišką gimtadienį

Renginio akimirka / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-01 20:59
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus senamiesčio centre buvo surengta stilinga šventė. Agnė Jagelavičiūtė sukvietė savo bičiulius ir kolegas į savo leidžiamo žurnalo „Ikona“ antrojo gimtadienio šventę.

Vakarėlis vyko Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) kiemelyje. Ketvirtadienį čia liejosi šampano purslai ir skambėjo populiariausios dainos.

Taip triukšmingai susirinkusieji atšventė ne tik leidinio gimtadienį, bet ir naujausią jo numerį bei atnaujintą šio prekės ženklo logotipą.

„Norėjome suasmeninti žurnalo pavadinimą. Nuo pat šio žurnalo pasirodymo 2015 metais sakėme, kad visos moterys yra ikonos, tik ne visos išdrįsta tai pasakyti garsiai. Dabar mes joms padėsime tai padaryti. Dideli pokyčiai prasideda nuo mažų žingsnių. Neabejoju, kad daliai moterų tokiu žingsniu taps garsiai ištarti žodžiai „Aš – ikona“, – šypsojosi Alfas Ivanauskas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Alfo, žurnalo istorija prasidėjo nuo vieno skambučio stilistei Agnei Jagelavičiūtei. Sugalvojus pavadinimą nekilo klausimų, kas turėtų būti leidinio redaktore.

„Aš turiu tarties defektą. Dėl netinkamo kvėpavimo ir sukandimo aš neaiškiai tariu žodžius ir, tiesą sakant, su metais tai stiprėja. Tačiau tai man nesutrukdė atsidurti, o vėliau – dešimt metų dirbti televizijoje. Taip, aš žinau, kad tai – puiki vieta man užgauti, bet lygiai taip pat žinau, kad be savo trūkumų ir savo išskirtinumų mes – tik vienoda ir beprasmė minia“, – sako Agnė Jagelavičiūtė, renginio svečius kvietusi pasinerti į vasarą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šventės metu neliko pamiršti mažiausi, kurie dažnai lieka užribyje. Alfas Ivanauskas paskelbė, jog VMG įmonė dovanoja 10 tūkst. eurų įvairių gyvūnų prieglaudų ir fondų komunikacijai.

„Kviesdami renginio svečius į šią šventę, dovanojome jiems ir galimybę turėti augintinį – auksinę žuvelę. Žinoma, palikome ir teisę atsisakyti naujo draugo. Čia negali būti jokios prievartos, kaip ir santykiuose. Taip jau sutapo, kad viena „auksinė žuvelė“ puošia šios vasaros numerį.

Džiaugiuosi, kad vykdome ir socialinę misiją. Su „Ikonos“ žurnalu esame parėmę Moterų krizių centrą, jau trejus metus vykdome projektą „VMG mokykla“, neseniai tapome Rūtos Meilutytės paramos fondo partneriais, o dabar padėsime ir mažiesiems žmonių draugams“, – sakė A. Ivanauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai