Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su vyru Mantu Volkumi: „Mūsų supratimas apie laimę yra labai skirtingas“

Agnė Jagelavičiūtė su vyru Mantu Volkumi / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-24 15:07
Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su vyru Mantu Volkumi. Pati Agnė viešai apie tai prabilo šeštadienį.

„Aš nežinau, kada ir kaip prasideda meilė. Ir kada ji baigiasi. Aš tikiu, kad meilė nesibaigia niekada.Tik tampa kitokia. Mes su Mantu nusprendėme, kad mūsų supratimas apie laimę yra labai skirtingas. Bet laimė, ji – svarbiausia. Net jei nebegalime jos suteikti vienas kitam. Priežasčių – galybė ir pas kiekvieną jos kitos, bet aš tikiu, kad du žmonės ir pradėti, ir baigti savo meilę turi dviese“, – kalbėjo Agnė Jagelavičiūtė.

„Mantas, pirmą dieną kai susitikome man pasakė, kad niekada nebus viešumoje. Ir jis moka laikytis apsisprendimų kategoriškai. Taip ir darė. Mes niekada jūsų neprovokavome #tothemoonandback, todėl prašau ir toliau gerbti Manto teisę į privatumą. Mes nelaukėme žurnalistų vestuvėse, nelaukiame ir dabar. O pabaigai – aš nesuprantu, kodėl žmonės sako, kad jų santuoka, kai griūna, buvo nelaiminga. Manoji buvo laiminga nepaprastai. Laimės vardas – LEONAS ir tikiu, nors nebeesame pora, mes visada būsime šeima. Mantai, atsiprašau tavęs. Atleidžiu ir sakau AČIŪ. Už tai, kad buvau laiminga. Nes buvau. Ir be užuojautų.“

Primename, kad Agnė su Mantu vos po kelių mėnesių draugystės susituokė 2013-ųjų metų gruodžio devintąją Kėdainių civilinės metrikacijos skyriuje. Nors Agnė po vestuvių pasirinko vyro pavardę ir tapo Volkiene, kūrybinėje ir profesinėje veikloje ir toliau prisistato kaip Jagelavičiūtė. 

Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Netrukus po vestuvių, Agnė ir Mantas pranešė laukiantys pirmagimio. Sūnus Leonas gimė 2014-ųjų spalio 28-ąją.

Agnė Jagelavičiūtė yra pasakojusi, kad su vyru yra šiuolaikinė pora.

Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Mantas Volkus / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tai buvo antroji stilistės santuoka. Pirmą kartą Agnė buvo ištekėjusi už verslininko Vytauto Martinaičio, pora po dvejus metus trukusios santuokos 2006-aisiais išsiskyrė.

2008-ųjų pradžioje A. Jagelavičiūtė susitikinėjo su režisieriumi Oskaru Koršunovu. 2011-ųjų rudenį menininkų pora pasuko skirtingais keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai