Agnė Jagelavičiūtė ryžosi dar vienai plastinei operacijai: „Noriu ne atsukti laiką, bet sustabdyti akimirką“

Agnė Jagelavičiūtė Prancūzijoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 11:20
Kūrybinio konkurso „Kosminė ji“ komisijos nare tapusi laidų vedėja, socialinių tinklų veidas ir mados žurnalo redaktorė Agnė Jagelavičiūtė prakalbo apie tvirtas moteris, plastinę chirurgiją ir dar vieną grožio operaciją, kuriai rengiasi.

Karantino metu vykęs konkursas kvietė atsiduoti kūrybai, puoselėti vidinį grožį ir pozityvumą. Dalyviai buvo raginami išreikšti raštu savo mintis tema „Kosminė ji“.

Konkurso komisijos nariais tapo ir save naujame amplua išbandė mokslų daktaras, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Vygintas Kaikaris, mados žurnalo redaktorė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir viešųjų ryšių specialistas, mados žurnalo vyrams redaktorius Saugirdas Vaitulionis.

Konkurso dalyvės turėjo sukurti fantastinį trumposios prozos kūrinį ir atsiųsti jį el. paštu. Viso konkurse dalyvavo beveik 100 dalyvių. Tris geriausius kūrinius konkurso rengėjai apdovanojo piniginėmis premijomis. Konkurso dalyvių kūriniai atsidurs „Fi Clinica“ knygoje kuri, kaip tikisi leidėjai, įkvėps moteris išdrįsti gyventi savo svajonių gyvenimą, ieškoti vidinės stiprybės ne tik augant ir tobulėjant dvasiškai, bet ir siekiant pašalinti visus išorinius kompleksus bei tobulinti savo grožį.

Pirmąją vietą užėmė Jelena Simonova ir jos kūrinys „Kosminė ji“. Antroji vieta atiteko Viktorui Denisenko ir jo kūriniui „Kontrabanda“. Trečioje vietoje – Inga Grigaliūnienė ir jos kūrinys „Žvaigždės svajonė“.

Konkurso komisijos nariai taip pat pasidalino mintimis apie tai, kas jiems yra „kosminės moterys“.

V. Kaikaris: „Kiekvienas mes nešiojamės „kosmosą“ savyje“

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas V. Kaikaris pasakojo, kad nuo pat vaikystės svajojo būti mediku ir labai mėgo skaityti fantastikos knygas bei žiūrėti šio žanro filmus. Būtent fantastikos žanras formavo jo asmenybę, lavino vaizduotę ir plėtė pasaulio suvokimo ribas. Todėl šio projekto idėja jam labai artima ir priimtina.

Vygintas Kaikaris/ Organizatorių nuotr.
Vygintas Kaikaris/ Organizatorių nuotr.

„Skaitant kūrinius, negalėjau nustoti žavėtis, kiek daug yra skirtingų kosmosų, pasaulių, planetų, žvaigždžių... Kiekvienas rašytojas mums padovanojo unikalią progą pamatyti tokius vaizdus, kurių negalime pamatyti plika akimi. Kiekvienas mes nešiojamės „kosmosą“ savyje, bet jį reikia valdyti, žinoti kryptį, kur skrendi, su kuo skrendi. Gyvenime labai padeda vaizduotė, nes ji gali padėti rasti sprendimus net ir sunkiausioje situacijoje. O būtent unikalių sprendimų, fantastiniuose ar net kosminiuose gyvenimo scenarijuose pažėrė projekto dalyviai“, – kalbėjo V. Kaikaris.

A. Jagelavičiūtė: „Noriu patarti gyventi ne dėl kaimynų nuomonės, o dėl savęs“

„Kosminės moterys man yra  kasdienybės karžygės. Tos moterys, kurios iš gyvenimo ima viską, ką jis gali duoti. Tos moterys, kurios savo gyvybės energiją skiria ne kitų gyvenimo kritikai, o savo ir savo artimųjų gerovės kūrimui“, – savo mintis išsakė A.Jagelavičiūtė.

Agnė Jagelavičiūtė/Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė/Nerijaus ir Gintarės nuotr.

Žinoma moteris taip pat pasisakė ir apie tai, ką jai reiškia laimė. „Laimę šiandien man reiškia mokėjimas būti čia ir dabar. Tai nepavyksta visada, bet mokausi. Kaip ir visur, stengiuosi tobulėti“, – sakė A.Jagelavičiūtė.

Stilistė prabilo ir apie tai, kad gyvenime nereikia bijoti pokyčių ir neklausyti, ką kalba kiti. „Noriu patarti gyventi ne dėl kaimynų nuomonės, o dėl savęs. Juk nė viena jūsų gyvenimo diena nebegrįš. Kada, jei ne dabar?“ – retoriškai klausė A. Jagelavičiūtė.

Plastinė chirurgija A.Jagelavičiūtei nėra naujiena. Ji drąsiai kalba apie jai atliktas plastines operacijas: pilvo plastiką ar krūtinės korekciją. A. Jagelavičiūtė taip pat išbandė hialurono ir botulino toksino injekcijas, kurias itin mėgsta viso pasaulio žvaigždės.

Agnė Jagelavičiūtė/Asmeninio archyvo nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė/Asmeninio archyvo nuotr.

Jau visai netrukus A. Jagelavičiūtė vėl gulsis ant operacinio stalo – jai bus atlikta vokų plastika. Tai – viena populiariausių ir dažniausiai pasaulyje atliekamų plastinių operacijų, atliekama ne tik estetikos, bet ir sveikatos sumetimais. A.Jagelavičiūtė neslėpė nuo visuomenės to, kad kreipėsi į savo plastikos chirurgą. 

„Plastinė chirurgija man reiškia galimybę šiek tiek sustabdyti laiką. Man jo nesinori atsukti, bet sustabdyti akimirką – kodėl gi ne? Kai jaučiuosi komfortiškai savo kūne, aš jaučiuosi stipri“, – atvirai kalbėjo A. Jagelavičiūtė.

„Nėra moters, kurios dėl kažko nebūtų galima pavadinti kosmine“

S. Vaitulionis įsitikinęs – kiekvienai moteriai yra džiaugsmas, kai ją pavadina kosmine. Ir visiškai nesvarbu, kad tokį epitetą ji gavo dėl savo grožio, talento, humoro jausmo, aistros ar dėl kosmiškai gardžiai pagamintos vakarienės.

„Nėra moters, kurios dėl kažko nebūtų galima pavadinti kosmine. Visos moterys yra kosminės, tik svarbu, kad jos turėtų kur tą kosmiškumą skleisti ir juo dalintis. Manau, šis į knygą sugulusių kūrinių rinkinys bus puiki priemonė atskleisti dešimčių talentingų moterų kosmiškąją pusę“, – sakė žinomas vyras.

Saugirdas Vaitulionis / Dariaus Kučio nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Dariaus Kučio nuotr.

Naujausi straipsniai