Agnė Jagelavičiūtė rėžė skaudžią tiesą: jos tėvas žuvo nuo banditų rankos

Agnė Jagelavičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-24 15:59
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė, savo pirmagimį sūnų pavadinusi mylimo tėvo Leono vardu, išliejo širdį apie skaudžią netektį. Stilistės emocijas išprovokavo pastarųjų dienų naujienos apie tai, kad kelios buvusios „Olialia“ mergaitės palaiko artimus santykius su nusikalstamos gaujos nariais. Portalas Žmonės.lt A.Jagelavičiūtės komentarą perpublikavo gavęs jos leidimą.

„Gerai, o dabar tiesiai šviesiai: Leonas Jagelavičius, 35-erių metų, nuostabus šeimos vyras, mylintis mano tėtis, sveikas, drąsus, kūrybingas žmogus, o, deja, ir verslininkas buvo byta per galvą „pamokytas“, jog reikia mokėti duoklę nesispyriojant, kad kiti neabejotų.

Niekas jo užmušti nenorėjo. Tik truputį netyčia persistengė ir štai, tu atostogauji su tėčiu, miela Neringa Šiaudikyte, o aš jo neturėjau, aš niekada jo nesupažindinsiu su savo sūnum ir jau 20 metų aš Kalėdas sutinku be jo.

Ir dabar tu man paaiškink, kad „šūdmaišis (buvęs „Agurkinių“ gaujos narys Aurelijus Perminas, pravarde Šūdmaišis – red. past.) juk čia ne prie ko“ ir, kad labai smagu žavėtis grupės draugių rankinukais, pirktais už vaikų ašaras. Urodės, jūs, net ne žmonės, aš jums pasakysiu. Ir bėkit į teismą visu būriu su šūdais ir maišais“, – socialiniame tinkle atvirai nuoskaudą išliejo A.Jagelavičiūtė.

Kodėl minėtame komentare minima Neringa Šiaudikytė?

Prieš paskelbdama šį komentarą, kiek anksčiau A.Jagelavičiūtė socialiniame tinkle publikavo kitą įrašą. „Niekas taip nepraskaidrins įmonės vakarėlio ir nepakels jūsų prestižo klientų akyse, kaip žiburėlis su buvusiomis prostitutėmis ir oficialiomis banditų mergomis“, – socialiniame tinkle parašė Agnė. Taip ji sureagavo į savaitgalį pasirodžiusią žinią, kad kelios buvusios „Olialia“ mergaitės palaiko artimus santykius su nusikalstamos gaujos nariais.

Po minėtu Agnės komentaru savo poziciją išsakė grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė.

„O aš naiviai tikėjausi, kad nuo šiol visą savo dėmesį ir visą neapykantą, kuria tu spinduliuoji skirsi naujai pornožvaigzdutei J.Leonavičiūtei... bet žiūriu, mes vis dar ant bangos Nenusibosta kalbėti tą patį per tą patį, vis randate naujų smulkmenėlių, dėl ko būtų galima viešai visiems padiskutuoti drauge ir draugiškai kažko nekęsti. Su tuo jus visus ir sveikinu. Nerealiai nuobodūs ir nuvalkioti pasisakymai! Sėkmės dalinantis išmintimi“, – rašė N.Šiaudikytė.

Atlikėja netrukus sulaukė A.Jagelavičiūtės atkirčio – šio teksto viršuje publikuojamo pasisakymo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai