Agnė Jagelavičiūtė įsivėlė į konfliktą su kaimynu: šis kreipėsi į policiją

Agnė Jagelavičiūtė/ Luko Griciaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-11 16:35
Mados žurnalo vyr. redaktorė, stilistė Agnė Jagelavičiūtė (40) įsivėlė į konfliktą su kaimynu. Pastarasis tvirtina, kad nuolatiniai kivirčai ir nepagarba trunka jau penkerius metus, dėl to ne kartą buvo kreiptasi ir į policiją. Viešumon iškilusią situaciją pakomentavo ir A.Jagelavičiūtės advokatas.

Penktadienį portalas lrytas.lt paskelbė informaciją, kad tarp Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimyno tvyro nesantaika ir ilgamečiai konfliktai. Žinomos moters kaimynas redakcijai pranešė apie naujausią – birželio 10-ąją – įvykusį konfliktą, kurį jis užfiksavo vaizdo įraše. 

Pateiktoje vaizdinėje medžiagoje matyti, kaip socialinių tinklų žvaigždė laiptinėje prie kaimyno buto durų plūdo jį keiksmais, elgėsi neadekvačiai. Šalia A.Jagelavičiūtės buvusi jos asistentė bandė moterį raminti ir vestis į šoną, tačiau Agnė nenurimo. Kaimynas teigė, kad Agnė markeriu išpaišė ir jo buto duris, palikdama necenzūrinį žodį.

Paaiškėjo, kad dėl birželio 10-osios konflikto su A.Jagelavičiūte kaimynas kreipėsi pagalbos į policiją numeriu 112. Įvykio detales tiria Vilniaus m. VPK 3-iojo policijos komisariato pareigūnai.

Pasak A.Jagelavičiūtės kaimyno, tai ne pirmas kartas, kai tenka konfliktuoti su žinoma stiliste. Jo teigimu, per visą 5 metų kaimynystės laikotarpį policijai pateikta 12 pareiškimų.

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Žmonės.lt bandė susisiekti su Agne Jagelavičiūte per jos asmeninę asistentę, tačiau nei ji, nei Agnė birželio 10-osios konflikto penktadienį nekomentavo.

Susisiekus su A.Jagelavičiūtės advokatu Antanu Damuliu, šis portalą Žmonės.lt patikino, kad situacija jam yra žinoma ir su Agne konfliktuojantį kaimyną įvardijo kaip „probleminį asmenį“.

„Vaizdo įrašą mačiau, tačiau jį publikuoti portalui sutikimas nebuvo duotas, kadangi jame matomi du privatūs fiziniai asmenys. Tačiau portalas į tai neatsižvelgė. Bendravau su kliente Agne, kol kas nei ji, nei aš jokių žinių iš policijos dėl šio įvykio negavome“, – teigė jis. 

„Vien iš kaimyno pareiškimų, matosi, kad tai yra probleminis asmuo. Gal jis tuos pareiškimus ir rašo, tačiau mes iš policijos jokios informacijos dar nesame gavę“, – Žmonės.lt pridūrė A.Jagelavičiūtės advokatas.

Naujausi straipsniai