Agnė Jagelavičiūtė įkūnijo ekstravagantišką „New black“ moterį: įvertinkite fotosesiją

Agnė Jagelavičiūtė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė tapo mados prekės ženklo WICKY debiutinės kolekcijos „New black“ įvaizdinės fotosesijos modeliu. Moteris padėjo sukurti išskirtinai juodos spalvos rūbų kolekcijos kūrybinės fotosesijos idėjos įgyvendinime.

„Kūriau rūbą aktyviai ir kosmopolitiškai miesto moteriai, kuriai puoštis kiekvieną dieną būtų kasdienybė. Labai džiaugiuosi, kad Agnė sutiko tapti fotosesijos modeliu, nes ji ne tik yra labai fotogeniška moteris, ji pati ir yra ta aktyvi, truputį ekstravagantiška, bet būtinai elegantiška miesto moteris”, – sakė WICKY mados prekės ženklo kūrėja Viktorija Rakauskienė.

„Gyvenime yra milijonas dalykų, kurie svarbesni už drabužius, bet jis per trumpas, kad drabužiai būtų nuobodūs. Rekomenduoju rinktis tokią aprangą, kuri iškart suteiktų nugalėtojos jausmą. Tada bus galima nesiblaškant kibti į tuos milijonus kitų rūpesčių”, – sakė stilistė Agnė Jagelavičiūtė po fotosesijos.

Agnė Jagelavičiūtė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Jaunatviškos ir gyvenimu besidžiaugiančios moters įvaizdį užfiksavo mados fotografas Gediminas Žilinskas.

Kūrėjas sako, kad jam tai buvo labai įdomus iššūkis: „Ne kas dieną tenka iš naujo atrasti juodą spalvą, kuri yra lyg ir tokia savaime suprantama, kad kas atrodytu galėtų čia būti daugiau... Bet  WICKY šūkis – „Nustosiu dėvėti juodą, kuomet sukurs ką nors juodesnio!“ – įkvėpė naujoms juodos spalvos fono ir faktūros paieškoms, šešėlių ir formų žaismui, pabrėžiančiam šių drabužių ekspresyvumą ir gilią eleganciją.“

Agnė Jagelavičiūtė / Gedimino Žilinsko nuotr.

Tam buvo pasitelktas vėjas ir daug foninių šviesų švelniai prasiskverbiančių per banguojanti juodą tiulio foną aplink modelį. 

Šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje vyrauja prabangi juoda spalva. Ji perteikta įvairiu medžiagiškumu: šilku, kailiu, tiuliu, vilna, tafta. Jos derinamos tarpusavyje, komponuojant ir raudonus, baltus akcentus.

Agnė Jagelavičiūtė tapo prekės ženklė „Wicky“ debiutinės kolekcijos modeliu (13 nuotr.)
+7
Agnė Jagelavičiūtė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Mados namų „Wicky“ debiutinės kolekcijos „New Black“ pristatymas (67 nuotr.)
+61
 
Skaitykite daugiau