Agnė ir Nerijus Juškos išdavė prieš mėnesį gimusios dukros vardą

Agnė ir Nerijus Juškos / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-29 11:59
Baleto primarijus Nerijus Juška ir jo žmona Agnė jau kurį laiką į spalio 27 – ąją dieną gimusią dukrelę kreipiasi Evos vardu.

„Tik susilaukę pirmagimio Pauliaus įsitikinome – iš anksto parinkti kūdikiui vardą labai sunku, nes kai mažylis išvysta pasaulį, gali paaiškėti, jog tai, kas atrodė gražu, susidūrus su realybe visai nedera. Su Evute tokia pati situacija mums pasikartojo dar kartą“, – sakė laimingi tėvai.

Visi vardai, kurie buvo sugalvoti prieš mažylei gimstant, mergytei netiko.

N.Juška patikino – nuo pirmųjų sekundžių dukrelė pademonstravo tvirtą savo charakterį.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Kažkodėl nekilo abejonių, kad jos horoskopo ženklas – Skorpionas“, – šmaikštavo dviejų vaikų tėtis.

Pažvelgęs į dukrelę jis joje pastebėjo daug panašumų su Agnės brolio dukra Eva. Penkiametė yra Juškų krikšto dukra, žavinti aplinkinius savo aktyvumu, užsispyrimu, energija ir aktoriniais sugebėjimais.

„Mano viena iš pirmųjų įžvalgų buvo, jog mažylė panaši į Evuką. Tačiau tai buvo tik pamąstymas, po kurio sekė ilgos vardo paieškos“, – sakė N. Juška.

Tačiau po ne vieną dieną užtrukusių dvejonių pora visgi nutarė – vyresnėlis Pauliukas turės sesutę griežčiau skambančiu vardu.

Vardo Eva reikšmė: Savarankiška ir nepriklausoma. Nemėgstanti suvaržymų bei vertinanti naujoves. Visada naujienų sūkuryje ir dėmesio centre. Neieškanti žodžio kišenėje ir nevengianti sukritikuoti. Greitai mąstanti, mėgstanti rizikuoti ir išbandyti visas naujoves. Žavi ir moteriška. Mokanti skaičiuoti pinigus, galinti su jais dirbti. Darbšti, vertinanti tradicines vertybes ir šeimą. Gali būti labai užsispyrusi. Vardo savininkė gali būti puiki kulinarė arba turėti savo verslą. Vardas atneš sėkmę aktorei, vadybininkei, verslininkei, muzikantei.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai