Agnė ir Deividas Basčiai Nidoje pakrikštijo sūnų Ajų

Deivido Basčio sūnaus krikštynos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-28 15:04
Antradienio popietę, viename gražiausių Lietuvos miestų savo antrąjį sūnų Ajų krikštijo muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvis Deividas Bastys. Jauna šeima jau antrąjį kartą krikštynas surengė Nidoje. Čia Agnė bei Deividas Basčiai krikštijo ir savo pirmąjį sūnų Armandą.

Deivido ir Agnės sūnus Ajus gimė gruodžio 19 dieną. 

„Gruodžio 19 d. naktį mūsų šeimą papildė 55 cm, 4130 g. sūnus Ajus! Jaučiamės labai gerai, ačiū visiems, kurie mums siuntė teigiamas emocijas ir gražius linkėjimus. Esame labai laimingi“, – tuomet apie sūnaus gimimą sakė Deividas.

Deivido Basčio sūnaus krikštynos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Deivido Basčio sūnaus krikštynos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dar laukdama Ajaus Agnė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad antrojo vaiko abu su Deividu labai norėjo ir tikėjosi.

„Beprotiškai apsidžiaugėme. Pirmasis sūnus didelis ir darosi vis savarankiškesnis berniukas, tad nusprendėme, kad laikas antram vaikeliui.“

Aerobikos trenere dirbanti moteris yra pasakojusi, kad gimus antram vaikui, jos ir vyro gyvenime atsirado dar daugiau džiaugsmo. Antrasis nėštumas praėjo sklandžiai ir buvo lengvesnis už pirmąjį. 

Gimus Ajui – mažasis tapo šeimos pagranduku. Tėveliai neslepia, kad jam dažnai nuolaidžiauja bei labai myli ir vyresnysis brolis.

Šiandien Ajaus krikšto tėvais tapo Deivido brolis Arnas ir Agnės teta Enida.

„Nida – mūsų romantikos kampelis. Čia susituokėme, krikštijome pirmą sūnų. Gera ypatingomis progomis sugrįžti.“ – atviravo Agnė, kuri šiuo metu su visa šeima gyvena Jurbarke.

Naujausi straipsniai